Vichy

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Vichy Nutriextra Huile Extraordinaire 9 értékes növényi olaj kombinációjából ered, ez a speciális szárazolaj  használható a testen és a hajon egyaránt. Könnyű formula mely nem zsíros és nem ragad. 24 órás hidratálást biztosít, mélyen táplál miközben selymes szatén fénnyel vonja be a testet. Kényeztető érzés mely a bergamott, ilang-ilang és narancsvirág aromájával finoman illatozó hidratált bőrt eredményez.

despoina

2014. május 12.

Pár nappal ezelőtt vásároltam meg, eddig szinte mindennap használtam arcon/testen/hajon. Nagyon gyorsan fogy, nem egy gazdaságos termék.
HAJ: A legrosszabb tapasztalatom a hajjal kapcsolatban van. Lehet hogy hidratálja a hajszálakat a benne lévő olajoknak köszönhetően de nem szívodik fel rendesen és olajos marad az egész hajkorona. Frissen mosott de még vizes hajamat befújjtam vele - eddig is igy használtam az ilyen olajos hajápolókat - majd beszárítottam. Vagyis beakartam.. de összeállt az egész, olyan volt mint ha mosás után olivaolaj maradt volna benne. Választhatam vagy összetüzzőm és várok amég beszívodnak az értékes tápanyagok vagy újra hajatmosok azonnal. Az előbbi mellett döntőttem.
Test: mint testápoló elég jó, bár az illata nem tetszik. Várni kell hogy beszáradjon de jól hidratál nagyon. Az egész test hidratálására vissont elég sokszor kell fújjni, ami mindennapos használat mellett hamar kiüríti az 125 ml. flakont.
Arc: Nagyon jó sminkalap, könnyű eldolgozzni utána az alapozót és szép fényt kölcsönőz a bőrnek ami egy nagy plusz a végeredményt tekintve. Szuperül hidratál, mintha kifeszült volna az arcom a használata után.

Tetszik mert értékes összetevőket tartalmaz, könnyű használni és praktikus. Remélem egy hónapra elég lesz az üveg, a 13 eurós árt tekintve mint komplett bőrápoló még elfogadható. Megprobálom majd vizes börőn is használni lehet gazdaságosabb úgy.

update: mostanra elhasznaltam az egesz uvegcset. egesz jo de akkor leginkabb ha zuhanyzas utan nedves boron hasznaljuk es gazdasagosabb is. osszesegeben jo, szepen hidratal es finom az illata. testre szinte a legjobb,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Rekissima

2013. december 1.

Imádom! Isteni illata van, hamar beszívódik, és nagyon puha a bőröm másnapra tőle. Zuhanyzás után még nedves bőrre szoktam használni.
Úgy tudom itthon sajnos nem kapható :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Úgy tudom itthon sajnos nem kapható :(

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.