Vichy

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: misoko, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. június 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Könnyű, frissítő permet, mely ritka ásványokban gazdag. Hatékony tulajdonságait már 1846-ban kinyílvánították és felismerték bőrnyugtató és- erősítő hatását. Bőrgyógyászti felügyelet mellett érzékeny bőrön tesztelt. Allergia tesztelt.

Paraben- és tartósítószermentes

Ár: 1999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
*KERESEM!* Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray/termál arcpermet
Ár: *KERESEM!* <1.500 Ft (megegyezés szerint) , Eladó: minaya
Állapot: Új, újszerű (próbált, alig használt), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: --
dobod

2019. március 14.

Több,mint egy éve vásárolom újra. Felfrissíti és puhává teszi az arcom :)

dobod
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Több,mint egy éve vásárolom újra. Felfrissíti és puhává teszi az arcom :)

Benedetta88

2019. március 4.

Próbacsomagban jutottam hozzá már 2x is, így teljesen megéri. Nyári melegben is felfrissülés, napozás után pedig nyugtató.
Én otthon arcgőzölés után is szoktam használni.
Kis kiszerelése pedig utazásokhoz, vagy csak szimplán táskába dobva is praktikus.

Benedetta88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Én otthon arcgőzölés után is szoktam használni.

mujerconfused

2019. február 3.

Most éppen ez van soron, én imádom az összes ásványvízpermetet, szuperül hűsítenek és felfrissítenek. Mostanság minden évben van vmilyen nyári próbacsomag a Vichynél, táskába bedobálós 50 ml-es kis palack szinte az összesben van, abszolút megéri.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Andy88

2019. január 12.

Imádom! :) Nagyon jó kis termék! Kíváncsi voltam, hogy vajon mit tud egy ilyen "víz spray", de rájöttem: szuperül frissít! Utazáskor a legpraktikusabb. Egyszerűen fújjuk az arcunkra, nekem sminkre fújva is működik, nem kenődik el tőle a make-up. A szórófeje enyhén lenyomva épp ideális mennyiséget juttat a bőrre. Az arcom rögtön "felébred" tőle. Persze a hatás fokozható, pl. ha hűtőben tároljuk. Gyorsan beszívja a bőr, és hidratáltabbnak érzem az arcom. Megérdemli a max. pontot. :)

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

salamonklara

2019. január 7.

A nyári utazó csomag része volt,kellemesen hűsített a melegben! De drágálom,ennyit nem adnék érte!

salamonklara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Heni94

2019. január 7.

Ajándékba kaptam, de magamnak nem venném meg ennyiért. Kellemes, hűsítő érzetet ad. A szórófeje kb. a 3. használat után szétment folyik és spriccel ahogy fújom.

Heni94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

bugeyes

2018. október 18.

Most van meg másodjára próbacsomagban, de eléggé alábecsültem korábban. Nyáron sokat nyúltam érte, és nagyon kellemes, nagyon hűsítő, egyben tápláló érzés volt a bőrömnek. Nem tudom, lehet, hogy bemagyarázom, de amikor beszívta a bőröm, utána sokkal szebb volt az arcom smink nélkül is, úgyhogy valamit biztosan tud. :) Amikor kifogytam épp a fix+-omból, ezt a kis sprayt használtam olykor hidratálás után sminkalapként, és úgy is abszolút megállta a helyét.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Evelyn31

2018. október 3.

Próbacsomagban rendeltem,de ez a kis kiszerelés számomra elég és tökéletes volt,arra hogy kipróbálhassam. Kellemes,hűsítő érzés a bőrön,de teljes kiszerelésben,teljes áron nem venném meg. Van hasonló termék olcsóbb árkategóriában ami ugyanezt garantálja. De kis kiszerelés táskában mindig jó l jön. ;)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

kerierus

2018. szeptember 5.

Nyáron főleg strand után használtam, jól hűsített és hidratált, bár elég drága.

kerierus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Nyáron főleg strand után használtam, jól hűsített és hidratált, bár elég drága.

almarek

2018. szeptember 5.

Nyáron kellemes használni, picit hűsít, de kb. ennyi. Ajándékba kaptam, örültem neki, de nem hiszem hogy magamnak megvenném.

almarek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.