Vichy

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: misoko, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. június 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Könnyű, frissítő permet, mely ritka ásványokban gazdag. Hatékony tulajdonságait már 1846-ban kinyílvánították és felismerték bőrnyugtató és- erősítő hatását. Bőrgyógyászti felügyelet mellett érzékeny bőrön tesztelt. Allergia tesztelt.

Paraben- és tartósítószermentes

Ár: 1500 , Eladó: Tothxheni
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás után postázom (+pk)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

bolgib

2022. május 2.

Hyaluronsavra szoktam ráfújni, hogy ne az arcbőrömről szívja el a nedvességet, illetve nyáron is jól felfrissíti az arcomat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 2.

mariann33

2022. március 24.

Újat nemtudok megosztani,csak azzal a céllal írok,hogy én is megerősítsem a pozitív hozzászólásokat.
Nagyon kellemes a használata,én szérum/krém felvitele előtt fújom,de akár napközben is.
A sminket nem bántja,úgyértem nem folyik el tőle.
Mindjárt 2 flakonnal vettem,hiszen köztudottan ez és az Avéne top termál víznek számítanak,így tudtam mit várjak.
Nem lehet belekötni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 24.

A sminket nem bántja,úgyértem nem folyik el tőle.
Nem lehet belekötni!

Tothxheni

2021. november 8.

Nyáron a melegben iszonyat érzékeny, finnyás bőröm van. Bármitől is, bármikor is pöttyösödöm, akár a pár hónapos kisbabák. Ez viszont csodaszer volt. Nyugtatta és hidratálta a bőröm. Ha napallergia vagy meleg allergia az amim van, akkor bőrnyugtatás, gyulladáscsökkentésre csillagos ötös a termék.
(Tudom, hogy van aki szerint a termálvizes spay = placebó és/vagy léleksimogatás, legyen, viszont ha jól esik, akkor használd.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 8.

nasyaeszter

2021. július 18.

Nagyon szeretem :) Lemosás, tonik után, krém előtt használom, megvárom, míg szépen beszívódik. Frissítő érzés. Hiperérzékeny bőrre tökéletes választás, amikor örülünk, ha egyáltalán bármit elfogad a bőrünk, és egy kis pluszt tudunk vinni a rutinunkba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 18.

Nikolett9

2021. június 14.

Termékminta csomagban kaptam. Szeretem fújkálni, nyáron frissíti az arcbőröm, reggelente hialuron tartalmú kence alá használom, ha arcmosás után már megszáradt az arcom. Nem tudom, hogy bármit is tesz-e az arcommal, de szeretem használni. Persze teljesen elhanyagolható lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

Bubu2019

2021. május 18.

Imádom fújkálni! Nem csinál sok mindent de jó érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Imádom fújkálni! Nem csinál sok mindent de jó érzés.

las1o

2021. május 8.

A mini kiszerelését vadászom mindig, hogy legyen a táskámban. Utazásra is ideális, nyyáron külön szerelem! Mindenkinek kötelező darab lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

missorsi

2021. április 3.

Én nem tapasztalom hogy látványosan csinálna bármit is a bőrömmel, szimplán imádom fújkálni vele magam, kellemes permet árasztja el az arcom, arclemosó után használom általában mikor húzódik a bőröm.. mivel 3000ft fölött van az ára patikában, így nem veszem mindig újra ahogy kifogy, de pár éve kisebb nagyobb kihagyásokkal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 3.

juditprehalek

2020. december 19.

Nagyon jól frissit és hidratál,föleg a télen a fütéstöl feszülö érzékeny arcbörömre csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 19.

NyBetti

2020. július 4.

Elégedett vagyok vele nagyon jó a porlasztója. Én hialuron szérum előtt fújok kicsit az arcomra, és nagyon szépen beszívódik.
Igazából ez egy luxustermék, sima vízzel is befújhatnám magam helyette, de én szeretem ezt használni. Mivel tényleg csak napi 1x használok belőle minimális mennyiséget, nagyon sokáig elég.
Akciósan/kuponnapokon szoktam venni, úgy az ára is elfogadható.
Nem elengedhetetlen része az arcápolásomnak, de szeretem🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Akciósan/kuponnapokon szoktam venni, úgy az ára is elfogadható.
Nem elengedhetetlen része az arcápolásomnak, de szeretem🙂

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.