Vichy

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: misoko, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. június 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Könnyű, frissítő permet, mely ritka ásványokban gazdag. Hatékony tulajdonságait már 1846-ban kinyílvánították és felismerték bőrnyugtató és- erősítő hatását. Bőrgyógyászti felügyelet mellett érzékeny bőrön tesztelt. Allergia tesztelt.

Paraben- és tartósítószermentes

Ár: 1000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

missorsi

2021. április 3.

Én nem tapasztalom hogy látványosan csinálna bármit is a bőrömmel, szimplán imádom fújkálni vele magam, kellemes permet árasztja el az arcom, arclemosó után használom általában mikor húzódik a bőröm.. mivel 3000ft fölött van az ára patikában, így nem veszem mindig újra ahogy kifogy, de pár éve kisebb nagyobb kihagyásokkal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 3.

juditprehalek

2020. december 19.

Nagyon jól frissit és hidratál,föleg a télen a fütéstöl feszülö érzékeny arcbörömre csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 19.

NyBetti

2020. július 4.

Elégedett vagyok vele nagyon jó a porlasztója. Én hialuron szérum előtt fújok kicsit az arcomra, és nagyon szépen beszívódik.
Igazából ez egy luxustermék, sima vízzel is befújhatnám magam helyette, de én szeretem ezt használni. Mivel tényleg csak napi 1x használok belőle minimális mennyiséget, nagyon sokáig elég.
Akciósan/kuponnapokon szoktam venni, úgy az ára is elfogadható.
Nem elengedhetetlen része az arcápolásomnak, de szeretem🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Akciósan/kuponnapokon szoktam venni, úgy az ára is elfogadható.
Nem elengedhetetlen része az arcápolásomnak, de szeretem🙂

nanderi

2020. június 14.

Kb. 15 éve kísér és mindig is hű társam lesz. Nyáron frissít, télen hidratál. Meglepően sós íze van, gondolom az ásványi összetétele miatt. :-) Víznek nem olcsó, de én rajongója vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

zengopitypang

2020. május 28.

Szeretem ezt a termeket, mondjuk nem feltétlen rendeltetésszerűen használom. Én a hialuron szérumom előtt fújom be az arcom vele, szuper a porlasztója, nem szippantja össze a fejem a szérum, szóval fúj mindenhova, de mégsem tocsog az arcom a vízben. Amire én használom, arra tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

saeszti

2020. január 15.

Szerintem nagyon jó, szebb lett tőle a bőröm,kevesebb lett a pattanás, hamarabb elmúlik a pirosság. Drága de megèri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 15.

Krisztii18

2019. december 27.

Nagyon szeretem. Utóbbi időben nagyon száraz lett az arcbőröm és ezt vetettem be segítségül még arckrémezés előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 27.

Fanna517

2019. október 20.

Ajándékba kaptam, főleg a nyári melegben nagyon jó frissítőnek/hűsítőnek.
Összességében jó termék, de nem biztos hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 20.

Ajándékba kaptam, főleg a nyári melegben nagyon jó frissítőnek/hűsítőnek.
Összességében jó termék, de nem biztos hogy megvenném.

SugarB

2019. október 17.

Nagyon megszerettem. Mintával indítottam aztán szépen állandó lakója lett a tavaszi nyári szekrényemnek. Mattít, frissít, nagyon jó érzés. Nekem jobban bejött, mint az LRP termálvíze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

bericse

2019. október 16.

Nyáron a megmentőm volt. Klíma nélküli irodában dolgozom. Nem tudom eddig hogy bírtam ki a nyarakat nélküle...Imádni való a porlasztós fúvóka. Épp annyit ad amennyi kell. Ja és rendkívül kiadós is. Kb 2 hónapon át gyakran használtam, és még mindig jócskán lehet benne a súlyából ítélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 16.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.