Vichy

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: misoko, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. június 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Könnyű, frissítő permet, mely ritka ásványokban gazdag. Hatékony tulajdonságait már 1846-ban kinyílvánították és felismerték bőrnyugtató és- erősítő hatását. Bőrgyógyászti felügyelet mellett érzékeny bőrön tesztelt. Allergia tesztelt.

Paraben- és tartósítószermentes

Ár: 1499 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Ár: 2300 , Eladó: nnorka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Foxpost, banki átutalás

zengopitypang

2020. május 28.

Szeretem ezt a termeket, mondjuk nem feltétlen rendeltetésszerűen használom. Én a hialuron szérumom előtt fújom be az arcom vele, szuper a porlasztója, nem szippantja össze a fejem a szérum, szóval fúj mindenhova, de mégsem tocsog az arcom a vízben. Amire én használom, arra tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

saeszti

2020. január 15.

Szerintem nagyon jó, szebb lett tőle a bőröm,kevesebb lett a pattanás, hamarabb elmúlik a pirosság. Drága de megèri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 15.

Krisztii18

2019. december 27.

Nagyon szeretem. Utóbbi időben nagyon száraz lett az arcbőröm és ezt vetettem be segítségül még arckrémezés előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 27.

Fanna517

2019. október 20.

Ajándékba kaptam, főleg a nyári melegben nagyon jó frissítőnek/hűsítőnek.
Összességében jó termék, de nem biztos hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 20.

Ajándékba kaptam, főleg a nyári melegben nagyon jó frissítőnek/hűsítőnek.
Összességében jó termék, de nem biztos hogy megvenném.

SugarB

2019. október 17.

Nagyon megszerettem. Mintával indítottam aztán szépen állandó lakója lett a tavaszi nyári szekrényemnek. Mattít, frissít, nagyon jó érzés. Nekem jobban bejött, mint az LRP termálvíze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

bericse

2019. október 16.

Nyáron a megmentőm volt. Klíma nélküli irodában dolgozom. Nem tudom eddig hogy bírtam ki a nyarakat nélküle...Imádni való a porlasztós fúvóka. Épp annyit ad amennyi kell. Ja és rendkívül kiadós is. Kb 2 hónapon át gyakran használtam, és még mindig jócskán lehet benne a súlyából ítélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 16.

simonkati82

2019. szeptember 7.

Szépen nyugtat, de ha sokat fújok, akkor fel kell itatni, mert foltosan szárad. Sós az íze, gondolom a sok ásványi anyag miatt. Kicsiben volt és mindig a táskámban volt, szeretem. Lehet beruházok megint egy kis flakonra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Lilly83

2019. július 9.

Próbacsomagban jutottam hozzá. Imádtam. Nekem csodát tett a bőrömmel. Reggel és este használtam fürdés/zuhanyzás után tiszta bőrre. Az arcomat, nyakamat, dekoltázst fújtam be vele. Kisimult a bőröm és olyan puha volt, mint egyetlen krémtől sem. Hűsít és szuperül hidratál. Csak az ára miatt gondolkodom azon, hogy újra vegyem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Kencefice84

2019. április 22.

Tudhat valamit a Vichy marketingje ha a vizet eladják szépen becsomagolva. Tesztre kaptam. Egy frissítő arctoniknak több haszna meg értelme van. Akinek van felesleges pénze dobja ki rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

dobod

2019. március 14.

Több,mint egy éve vásárolom újra. Felfrissíti és puhává teszi az arcom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Több,mint egy éve vásárolom újra. Felfrissíti és puhává teszi az arcom :)

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.