Vichy

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: misoko, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. június 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Könnyű, frissítő permet, mely ritka ásványokban gazdag. Hatékony tulajdonságait már 1846-ban kinyílvánították és felismerték bőrnyugtató és- erősítő hatását. Bőrgyógyászti felügyelet mellett érzékeny bőrön tesztelt. Allergia tesztelt.

Paraben- és tartósítószermentes

*KERESEM!* Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray/termál arcpermet
Ár: *KERESEM!* <1.500 Ft (megegyezés szerint) vagy CSERE , Eladó: minaya
Állapot: Új, újszerű (próbált, alig használt), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Előre utalás vagy helyszínen készpénzben
1500 Ft Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray
Ár: 1500Ft+posta , Eladó: csibibo
Állapot: Új, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postázom is a terméket.
simonkati82

2019. szeptember 7.

Szépen nyugtat, de ha sokat fújok, akkor fel kell itatni, mert foltosan szárad. Sós az íze, gondolom a sok ásványi anyag miatt. Kicsiben volt és mindig a táskámban volt, szeretem. Lehet beruházok megint egy kis flakonra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Lilly83

2019. július 9.

Próbacsomagban jutottam hozzá. Imádtam. Nekem csodát tett a bőrömmel. Reggel és este használtam fürdés/zuhanyzás után tiszta bőrre. Az arcomat, nyakamat, dekoltázst fújtam be vele. Kisimult a bőröm és olyan puha volt, mint egyetlen krémtől sem. Hűsít és szuperül hidratál. Csak az ára miatt gondolkodom azon, hogy újra vegyem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Kencefice84

2019. április 22.

Tudhat valamit a Vichy marketingje ha a vizet eladják szépen becsomagolva. Tesztre kaptam. Egy frissítő arctoniknak több haszna meg értelme van. Akinek van felesleges pénze dobja ki rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

dobod

2019. március 14.

Több,mint egy éve vásárolom újra. Felfrissíti és puhává teszi az arcom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Több,mint egy éve vásárolom újra. Felfrissíti és puhává teszi az arcom :)

Benedetta88

2019. március 4.

Próbacsomagban jutottam hozzá már 2x is, így teljesen megéri. Nyári melegben is felfrissülés, napozás után pedig nyugtató.
Én otthon arcgőzölés után is szoktam használni.
Kis kiszerelése pedig utazásokhoz, vagy csak szimplán táskába dobva is praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Én otthon arcgőzölés után is szoktam használni.

mujerconfused

2019. február 3.

Most éppen ez van soron, én imádom az összes ásványvízpermetet, szuperül hűsítenek és felfrissítenek. Mostanság minden évben van vmilyen nyári próbacsomag a Vichynél, táskába bedobálós 50 ml-es kis palack szinte az összesben van, abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Andy88

2019. január 12.

Imádom! :) Nagyon jó kis termék! Kíváncsi voltam, hogy vajon mit tud egy ilyen "víz spray", de rájöttem: szuperül frissít! Utazáskor a legpraktikusabb. Egyszerűen fújjuk az arcunkra, nekem sminkre fújva is működik, nem kenődik el tőle a make-up. A szórófeje enyhén lenyomva épp ideális mennyiséget juttat a bőrre. Az arcom rögtön "felébred" tőle. Persze a hatás fokozható, pl. ha hűtőben tároljuk. Gyorsan beszívja a bőr, és hidratáltabbnak érzem az arcom. Megérdemli a max. pontot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

salamonklara

2019. január 7.

A nyári utazó csomag része volt,kellemesen hűsített a melegben! De drágálom,ennyit nem adnék érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Heni94

2019. január 7.

Ajándékba kaptam, de magamnak nem venném meg ennyiért. Kellemes, hűsítő érzetet ad. A szórófeje kb. a 3. használat után szétment folyik és spriccel ahogy fújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

bugeyes

2018. október 18.

Most van meg másodjára próbacsomagban, de eléggé alábecsültem korábban. Nyáron sokat nyúltam érte, és nagyon kellemes, nagyon hűsítő, egyben tápláló érzés volt a bőrömnek. Nem tudom, lehet, hogy bemagyarázom, de amikor beszívta a bőröm, utána sokkal szebb volt az arcom smink nélkül is, úgyhogy valamit biztosan tud. :) Amikor kifogytam épp a fix+-omból, ezt a kis sprayt használtam olykor hidratálás után sminkalapként, és úgy is abszolút megállta a helyét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.