Victoria's Secret

Ár:   $55   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ehesvelociraptor, Módosítva: 2020. december 23.

Ár:   $55
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Megjelenés éve: 2015

Illatösszetevők: szilva, ibolya, borostyán

Ritkaság! Victoria's Secret ANGEL EDP
Ár: 13500+Posta , Eladó: Kriszti67
Állapot: 75 ml / kép , Helyszín: Db. , fizetés: Személyesen v. Posta

Rellaaa009

2019. június 2.

Rajtam picit gyümölcsös,picit virágos.. abszolút kellemes és nőies illat valamint tartós.Nagyon nehezen sikerült hozzá jutnom és hosszú ideje vagyakoztam utana mire kipróbálhattam de nem bántam meg. Most hatalmas a szerelem még köztünk és remélem így is marad ez. "5*"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.