Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2013. november 29.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Szexi és magabiztos illat.

Illatjegyek: szilva, ibolya, borostyán

Kiszerelés: 75 ml

Victoria's Secret "Angel" Eu de parfum
Ár: 5000 , Eladó: Niki992
Állapot: Tele, Helyszín: Bp, fizetés: Szwmelyesen/posta

besty

2017. február 14.

ajándékba kaptam. az első VS termék volt életemben. A barátnőm nagyon eltalálta. Imádom az illatát. Viszonylag sokáig megmarad. Édeskés, virágos, gyümölcsös. Minden évszakban megállja a helyét. Mindig ott lapul a táskámban.
Én kifejezetten szeretem, hogy nem üveg a tartója, mert így legalább nem húzza az amúgy is nehéz táskámat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

kissveraa

2015. november 6.

Duty free shopban vettem, a VS eladó kalauzolásával. Nagyon kellemes illata van és meglepően tartós testpermethez képest, én fürdés után szoktam magamra fújni.

Egy csillagot levonok mert műanyag a csomagolás, hiába az ombrés superdesign. Értem én hogy nem parfüm, de ha már ennyibe kerül megérdemelt volna egy üvegcsét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

agi.greendaygirl

2015. április 19.

ajándékba kaptam, kellemes illat, gyümölcsös-fűszeres. Tartóssága 2-3 óra, szép a flakon is. Az árát nem tudom, nem hiszem h azt megérné, nem olcsók a vs cuccok

update: eléggé megszerettem, nagyon tetszik az illata, testpermethez képest korrekt a tartóssága, szép a flakon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.