Victoria's Secret

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dottir, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Limitált kiadás

Megjelenés éve: 2018

Illatjegyek: ámbra, pacsuli, tömjén, mósusz

Victoria's Secret Angel Stories Lights Off fújós
Ár: leírásban , Eladó: pomme
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: sima (nem ajánlott) posta

kvin

2020. március 4.

Nos, hölgyek, úgy tűnik a pomme-Dottir kör után nálam kötött ki, amit minden résztvevőnek köszönök! :)
A kollegina olyan érzékletesen írt róla, hogy azonnal megkívántam és nem ez volt az első eset, hogy illatok terén bevitt a málnásba.

"Fények lekapcsolva, be vagytok indulva. Bugyi a földön, test a testhez ér, belélegzitek egymást" - egy fülledt szex ígérete. Sajnos nekem nem ennyire meggyőző. Ebben nincsenek testnedvek, semmi animális, rajtam egész más a végeredmény. De lássuk:

Az első pozitív benyomásom, ami mellett nem mehetek el szó nélkül, az a varázslatos tálalás. Fekete box, benne minőségű anyagú szütyő, szintén fekete, borostyán futtatásokkal, mint a folyékony arany. Ahogy kézbe veszed, már megkövetel egyfajta tiszteletet, a megjelenése is alkalmi és titokzatos, nem futtában felfújós parfümről beszélünk, ezt rögtön a tudtunkra adják.
Óvatosan kibontogattam a kis drágát és egy fújásnyit szabadítottam a bőrömre...mielőtt folytatnám, az igazsághoz hozzá tartozik, hogy ezt kb. 10 perc múlva alig éreztem, valóban "intim szilázsú", mintha beitta volna a bőröm. Namost vagy ennyire hasonló a saját bőröm alapillata is, ezért volt nehéz felismerni vagy jelentheti azt is, hogy ennyire eggyé váltunk, és csak én nem érzem magamon, más azért észrevenné, de itt most nem ez volt a cél.
Utána kellett fújnom még kettőt, hogy érdemben tudjam értékelni és ne tűnjön el, miközben a sorokat írom. Rajtam még így sem sok, és a legkevésbé sem férfias (vajon találkozom valaha olyannal?) Így három fújással viszont már szépen marad és van ideje kibontakozni.
Az eleje irtó furán indít, ánizsos-mentolos illat, de nem hűvös, hanem meleg borostyán színben, akár egy minőségi likőr vagy konyak - gondolom ez a pacsuli robbanása -, ezt semmiképp nem nevezném maszkulinnak és mindössze pár percig tart. Utána teret hódít az a bizonyos ellentmondásos borostyán (nem, nem a cet-féle ámbra!), amely ártatlanul folydogáló, lágyan melengető erővel bír, ugyanakkor mégis rovarokat, de akár egy egész skorpiót is képes kövesedett börtönbe zárni.
Ez az ellentmondásosság van benne ebben az illatban. Úgy szexi, hogy közben kemény oldalát mutatja, egy karakán nőét, feketébe öltözve, határozott kézfogással, kedves mosollyal, szigorúan vörös vagy sötét rúzzsal. Őszi-téli időszak parfümje ő, akkor tud igazán kibontakozni.
Én - szakavatott orr híján - nem nagyon érzek benne mást csak a folyékony borostyánt és a fehér (lágyabb, kifinomultabb) pacsulit, mégis ilyen mesterien összegyúrva egy nagyon érdekes meleg-aromás illatot eredményez, összességében fűszeresnek ható fás hatással. Sőt, a vége nagyon is fa, és ezt nem érzem olyan szexinek sajnos. Akárhogyis, végeredményben rajtam valamiért egy idő után jelentéktelenné válik, pár óra múlva már nem nagyon érzem.... vagy csak ennyire szerény lenne a tartóssága?
Várom az eseményt, egy jövőbeni emlék-szituációt, ami után azt mondhatom, igen, ez tényleg megérdemli az abszolút 5*-ot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

pomme

2019. október 29.

Dottir mindkét véleménye teljesen helytálló, és végül úgy döntöttem, hogy még egyszer végigszenvedem a duty/tax nyűglődést, mert ez az a fajta parfüm, amit azonnal megbánsz, amint megváltál tőle :D Férj nálunk nem szereti, mert lánynak túl fiús, fiúnak meg túl lányos, de engem nem érdekel az ilyesmi, szívesen hordanám néha-néha. Az Etro Musk majdnem meggyőzött, hogy van hasonló féluniszex finomság, de az Etro-val túl sokat kell harcolni a jóságért, meg kb nulla tartóssága van nieche-ként, úgyhogy hagytam. A VS parfüm is egy vagyon, majdnem 30 ezer Ft, de a tartóssága az Etro-hoz képest fényévekkel jobb, úgyhogy be fogok szerezni egy újat. :) Másik megjegyzés, hogy Férj csupa ilyen "kanszagú" parfümökkel gereblyézett engem össze. Első pár napban a Kate Moss Kate EDT ment, utána meg az esküvőkor a Victoria's Secret Dream Angels Heavenly. Mindkettő már vállalhatatlan rebellis kanszag :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Dottir

2019. október 24.

Hát megszereztem...köszönet érte Pomme-nak. Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon szexi. Enyhén maszkulin vonójú a szantál benne, de épp nem billen át a férfioldalra, mert a puha, simogató pézsma addig csábítja és hívogatja, hogy végül úgy dönt, a női térfélen marad. Nagyon intim a szillázsa, szóval egyértelmű hogy nem irodai hanem alkalmi parfüm khm.
Bejövős.;))

2019.08.14.
A férjemék céges buliján egy kolléganőjének adtam éppen puszit, amikor megmerevedtem az odahajlás és csücsörítés közepén, és kitágult pupillával, remegő hangon megkérdeztem mit visel??? Mindenttudóan elmosolyodott, nem volt meglepődve a kérdésen, nyilvánvalóan volt tapasztalata az effektről.:)) Ez volt az illat, ez a puha-szexi-narkotikus férfimágnes (ezek szerint női is). Simogató mósusz, meleg borostyán, dögös, karmolós pacsuli...mmmhhh. Dubaiban vette ő is, és a kint élő testvére által megkísérelt nekem is szerezni egyet, de már nem gyártják, limitált kollekciós volt. Ha valakinek esetleg jutott belőle, szánjon meg, átveszek egészet, de egy pöttynyi mintáért is üldözni fogja a hálám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Bejövős.;))

2019.08.14.