Victoria's Secret

Ár:   13 560 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Burya, Módosítva: 2016. december 6.

Ár:   13 560 Ft
Lelőhely:   Müller

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: almafa virága, frézia, ibolya

rekucccc

2019. március 4.

Imádtam ezt az illatot, nálam ez a tavaszi-nyári parfüm volt, a végén már spóroltam is vele, nehogy elfogyjon :D A Victoria's Secret mindig nagyon eltalálja az ízlésem illatok terén. Nagyon tartós, fiatalos, virágos-gyümölcsös, friss illat, viszont a következő nyáron már annyira nem voltam érte oda, így nem vettem újra. Az üvege egyébként eszméletlenül tetszik, szerintem egyszerűen tökéletes :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Burya

2016. december 8.

A Müllerben akadtam rá, a rózsaszín üvegcsék pedig általában virágos-gyümölcsös kompozíciót tartalmaznak, így azonnal kifújtam egy tesztcsíkra, majd megillatolván rögtön csuklóra is. Rajtam az alma és a frézia dominál benne, nagyon tetszik, gondolkodom is a beszerzésén. Kifújás után 6-7 órával még mindig rendületlenül illatozott, fürdés után is lehetett még érezni, úgyhogy meglehetősen tartós. Nem egy könnyen felismerhető, egyedi illat, de fantasztikusan friss és gyümölcsös, virágos, könnyű, vidám. Egy nyári napon 1-2 fújás ebből, szandál, szalmakalap és irány a nagyvilág! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.