Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, Módosítva: 2012. október 11.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Megjelenési év: 2012

Illatcsalád: virágos-friss (málnalevél, barack, narancs, vízililiom, magnolia, narancsvirág, gyöngyvirág, orchidea, pézsma, ámbra, fás jegyek, édesgyökér)

brizsitke

2014. január 7.

Tulajdonképpen elég lenne csak 5 csillagot adni natúrban, mert ez az illat megtestesít mindazt amit én egy olyan illattól várok, melyet magamra fújok, magamnak szánok. Kezdjük a savval; nem nagyvad ő, ó dehogyis. Tulajdonképpen egy őrülten szexi bugyimárka, nem kimondottan őrült illata. Ez az illat egyszerűen jó, nem cukrosan-gennyesen édes, nem hivalkodó és nem rúgja be az ajtót egy lépéssel előttem. Simán ott van, körülölel, tulajdonképpen az Angel ou Demon la secretjenek kishúga. Kicsit félszeg, de jaj annak aki a testközelbe merészkedik a viselőjének. A legváratlanabb helyzetekben dicsérték meg rajtam, szóval nem is tudnám nem imádni. Meghát ugye a találkozás..
Bangkok Suvarnabhumi egészen elképesztően pazar és luxus repterén, nászútról hazajövet szólított meg. Na jó valójában a bugyik miatt mentem, és akkor ha már ott voltam nem volt nehéz kiszúrni. A férjem látva a szerelmet megajándékozott vele, és csak Amszterdamban tudtak a mi hármasunk közé állni majdnem.. Az illat kéri is amúgy a trópusi meleget a fülledtséget, így télen olyan mint egy félig kinyílt rózsa, de nem tudok most mást használni helyette. Az illat a számomra kókusztejes/sült banános/zöld chilis igazi távol-kelet illatok között fogant, így mindig azt fogja eszembe juttatni. Az igazi azúrkék tengert és a szerelmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

bellehercegno

2013. március 30.

A 2. nagy kedvenc a Bombshell mellett :) Hasonló vonalat képviselnek-ez a parfüm is finoman édes,könnyed,fiatalos,különleges illat.Azért döntöttem a másik mellett,mert sajnos ez rajtam nem bizonyult tartósnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 30.