Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2019. november 19.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Limitált kiadás

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyek: jeges gránátalma, téli jázmin, nyírfa

Victoria's Secret Bombshell Holiday fújós
Ár: leírásban , Eladó: pomme
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: sima (nem ajánlott) posta

riatai

2020. július 15.

Imádom a gránátalmát parfümben. Ő a második V.S. parfümöm. (amit meg is szereztem) Eddigi tapasztalataim alapján általában finom illatúak, viszont nem tartósak és nincs szillázsuk....
Ő is finom. Talán picit túl édes, de ez a rózsaszín, fagyis, gyümis parfümökre jellemző is. Neki jól áll. :) Nem bánnám, ha még két óra múlva is érezném az illatát de sajnos nem érzem. Ezért csak négy csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

pomme

2020. május 31.

Ezüst csillám, pink masni, tökéletesen illik az üveg az illathoz. Glamour, Amerika, szupermenőség és csillogás minden mennyiségben.
Édes, gyümölcsös a gránátalmától, de érezni a jeges illatjegyeket és a pici fát is, ami ad neki egy kis száraz, sivatagos r'n'r vonalat. A jázmin is nagyon finom benne, de ezzel a "körítéssel" mégsem nyáriasítja el az egészet (nekem a jázmin tavaszi illat, itt a Mediterránban akkor nyílik, amikor kezd meleg lenni, és egészen május végéig kitart, amikor már 28+ fok van). Szóval a jeges-fás rész nagyon szépen "letéliesítette" (a magyar tanárnőm most megölne) az illatot. Igazi Vegas-sikk volt télen (ottani téli hőmérsékelettel), nagyon örülök, hogy megvettem és ennyire szuper emlékeket idéz azóta is. Beleszimatolok és flitteres sötétkék/fekete cuccban cranberryvodkázok a nagyonsokadik emeleten valamelyik skybarban, ahol Wicked Game-et meg hasonló menő klasszikusokat tol az élőzenés banda, vagy csak megyek egy kört akárhol, mert mindenütt csodálatos és sosem fogom megunni, sosem akarok hazajönni :D

Update: kint 30, bent 26 fok, ez a kis ennivaló giccs meg átváltott nyári illatba. Sehol fa, sehol jég, csak édes, krémes, gyümölcsös Escada-feeling. Fragin olvastam, hogy senkit ne tévesszen meg a "Holiday" név, ez nem egy szigorúan téli parfüm, hiába a csillám meg a "behavazott" dizájn, nyáron nyári illata lesz. Így már egészen hasonlít a Tease Heartbreaker-re, csak ez nem "eperfagyi", hanem gránátalma-fagyi. Szuperboldogság <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.