Victoria's Secret

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nusy89, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

"A Bombshell illat viselője kiváltképp vonzó, a környezetét pedig varázslatos benyomással kápráztatja el. Élvezze Ön is ezt a fennséges érzést a Victoria´s Secret Bombshell női illatt társaságában! "

monakele

2016. április 18.

Imádom a VS termékeket, rengeteg testpermetet ki is próbáltam már tőlük. Az illatok... fenségesek... A Love Spell után (mellett??) nálam ez a testápoló vezet toronymagasan. Annyira finom az illata... beleburkolóznék, és csak szimatolnám folyamatosan.. Bárki érzi rajtam, szintén odavan érte :) Hidratáltság szempontjából nem mondom, hogy magasan kiemelkedő, de teljesen megfelelő. Én már a harmadikat rendelem belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.