Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kandi, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)
Kategória:   Tusfürdők

Csábító, meleg illat, a kókuszdió és a vanília illatával. Habzó formulája hidratáló aloe verát és antioxidáns hatású E-vitamint tartalmaz. Gyengéden tisztít, puhává teszi a bőrt.

nagypiroska1990

2016. január 27.

Csak úgy mint a vaniliát,a kókuszt is nagyon szeretem,emiatt a szeretet miatt találkoztam már pár kókuszos illattal.Sajnos róla nem tudok olyan lelkesedéssel beszélni mint a Vanilla Lace-ről,számomra itt sem nem különleges,sem nem erőteljes a kókusz.A kellemes és a mű közt vacillálok ami nem lenne baj,ha nem egy ilyen drága termékről beszélnénk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

Kandi

2013. április 14.

Hozzá való testápolójával használtam együtt, szeretem ha a fürdő és a testápoló termékem ugyanolyan illatú. A Victoria's Secret tusfürdőktől nem vagyok annyira elragadtatva, mint a testápolóktól, valószínűleg azért, mert jobban kedvelem a krémes tusfürdőket, de ez csupán személyes preferencia kérdése. Zselés állagú, de jól habzik, közepes mennyiség kell belőle, picit talán szárít. Egyértelműen az illatuk miatt szeretem ennyire a márka termékeit. Ennek is nagyon finom, édes, erős illata van, inkább a kókusz érződik ki rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.