Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

A Victoria's Secret Dream Angels Heavenly egy bársonyos női illat, mely először kardamon, mandarin és birsalma illatával varázsol el, csak később bontakozik ki a bazsarózsa, a frézia, az írisz és a lótuszvirág aromája.

A parfüm alapját vanília képzi, melyet nemes fák és orchidea illata fűszerez.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

pomme

2018. március 16.

Megfejtettem (majdnem) a DAH-t :D Szóval van belőle ez: https://www.fragrantica.com/perfume/Victoria-s-Secret/Dream-Angels-Heavenly-Eau-de-Parfum-18176.html
Ez a kedvencem, és bár néha kicsit WD40-es, alapvetően imádom, mert +150%-ot ad a magabiztossághoz és a menőséghez :D Nem édes, nem túl lányos, de valamiért beleszerettem azonnal, és azóta is ragaszkodok hozzá. Tipikusan önbizalom-booster parfüm, szerintem mindenkinek van hasonlója. Itt a világvégén még árulják, szóval hamarosan veszek egy újabb üveggel :) Ez ugyanaz, mint itt a feltöltött képen levő, csak a betűtípus más, meg a kiadás éve.

Ez meg a másik (régebbi): https://www.fragrantica.com/perfume/Victoria-s-Secret/Dream-Angels-Heavenly-1732.html
Ilyet is vettem, 7.5 ml-s mini kiszerelésben :) Hasonlítanak, de valóban, ebben már több illatjegy van, kardamom, icipici írisz, először elég nyanyás, aztán viszont sokkal "cukibb" lesz, mint amit először linkeltem. Sokkal vaníliásabb, csajosabb. Az első megmarad kicsit hidegnek, távolságtartónak. Nagyon kíváncsi vagyok az újabb Heavenly EDP-re, hátha az megtalálta az egyensúlyt köztük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

dandy

2017. május 16.

Egy csere útján került hozzám egy fújós, még kora tavasszal. Már akkor is elvarázsolt, de sajnos nem volt túl tartós rajtam, így félretettem, hanyagoltam. Ma reggel eszembe jutott, ezt fújtam. Reggel 7 óta folyamatosan érzem és ennek már 15 órája...brutál tartós :)) Úgy tűnik, kellett neki ez a huszonpár fok meleg. Én alapvetően az édes illatokat szeretem, de ez mégis valamiért megfogott. Kezdetben nagyon fűszeres, kardamomos, nekem olyan gyógyszertár illata van, kellemes értelemben. :) Majd valóban puhul az illat, vaníliás, krémes, fás, púderes illattá szelídül egy pötty kardamommal, végül egy szantálos vaníliás alap marad amiben olykor-olykor feltámad a kezdeti gyógyszertáros-citrusos illat. Kár, hogy itthon nem beszerezhető, biztos lenne egy üveggel a gyűjteményembe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

Timi8

2016. március 30.

Tőlem 5-öst kap!!! Elègedett vagyok vele!
Màr egy ideje terveztem megrendelni illatgardróbról làtatlanban, mivel az Enchanted verzió màr megvolt ès nekem az túlontúl fűszeresnek, túlontúl nagyasszonyosnak bizonyult, ebben bíztam! Most KM-às kollèganőnek hàla, egy dekoratív díszdobozos pèldàny tulajdonosa vagyok tusival, testàpolóval :))) ez úton is örök hàlàm Mariannak! Szerintem ez egy valódi 4-èvszakos, kristàlytiszta, puha, finom meleg komfort-illat. Kifújàs utàn negyed óràval elkezd krèmesedni, finoman èrződnek a viràgok, fàs is, de nem túl szàraz, a vanília is finoman èrezhető benne, de nem èdesíti el. Èn semmi idegen mellèkzöngèt nem èrzek benne, nyoma sincs fèrfiassàgnak vagy WD40-nek :))) vègtelenül nőies illat. Ha tanàcstalanul àllok majd az illataim előtt mert nem tudom, melyiket fújjam, biztos rá esik majd a vàlasztàsom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 30.

Tőlem 5-öst kap!!! Elègedett vagyok vele!