Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Burya, Módosítva: 2017. február 2.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Müller

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: narancs, kókusz, nap jegyek, gardénia, borostyán, fás jegyek

szasziika0

2017. november 3.

Egyik kedvenc illatom :) egy baratnőmnél próbáltam ki, s a férjemnek annyira megtetszett, hogy vett nekem egy üveggel, hogy mindig ezt hordjam Neki. Azt hiszem ez sok mindent elárul.
Nagyon beszédes a neve, én nekem tényleg az a szexi vagyok érzést adja, friss, de virágos, nem túl édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

kdorci

2017. július 26.

Mennyei illat. Először csak valakin megéreztem, rögtön meg is kérdeztem mi ez az illat. Ő mondta, hogy ez bizony a victoria's secret parfümje. Ki is próbáltam, áhh imádom. Amikor magamra fújtam egy picit csalódtam, mert persze rajtam nem úgy hatott, de még így is imádom.

Múltkor egy kicsi maradt a blézerem ujján és nem tudtam rájönni honnan jön ez az illat. És mikor rájöttem, hogy ez volt az, amit éreztem rajta még jobban tudtam, hogy nagyon fincsi illat. Remélem egyszer be is fogom tudni szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Jucaa

2017. július 5.

Kedvencem lett az illat, több napig vacilláltam rajta, hogy tényleg ezt válasszam-e, visszajárkáltam az üzletbe, hogy ne csak egy impulzus alapján ugorjak bele és aztán ott figyeljen csak a polcon, de azóta nem akarok szabadulni tőle. Azóta többen kérdezték, hogy milyen parfümöt használok és mindig megdicsérik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

vanillacaramella.sweet

2017. február 4.

Ma illatoltam a M-ben, először is kisse gagyin hat rajta ez az anyag, de hátulján fűző van, egész jó ötlet, érdekes, de nem éreztem,hogy minőségi munka lenne, ahogy rátették borításként. De legyen sexy az üveg.
Az illat viszont olyan kis egyszerű, friss-virágos, tavaszias üde szösszenet. Kellemes tavaszra, nyárra a forróságban. Nem édes, nem kókuszos, nem dög, nem az az örökké sexy, mint a neve. Nem rossz, de nem is kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

Burya

2017. február 2.

Nem ismertem az összetevőit, mikor kifújtam, és lehet, hogy jobb is, mert a narancs (meg úgy alapvetően a citrusfélék) és a kókusz nem a szívem csücske, mint összetevő, de végül egy egészen kellemes meglepetés ért. Rajtam a gardénia dominál és - bármennyire fura is ez - a nap jegyek. Nem tudom, hogy ez konkrétan milyen összetevőt takar, én leginkább úgy tudnám leírni, hogy egy olyat illatot sikerült ebben a parfümben elrejteniük, mint amikor nyáron a párnákat/ruhákat kitesszük a napra szellőzni/száradni, és utána megszagolgatjuk, az szó szerint nap illatú. Ehhez jön még egy kellemes, fás alap és a virágok (kókuszt egyáltalán nem érzek benne), úgyhogy összességében ez egy nagyon jól sikerült illat, ami egy randin szexi, az operában elegáns, hétköznapra pedig ultra nőies. Ha nem túl nagy a hőség, szerintem nyáron is hordható, a tartóssága is jónak mondható, 5-6 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.