Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, Módosítva: 2012. október 11.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Megjelenési év: 2011

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös (narancs, vadeper, jázmin, frézia, pézsma, szantálfa)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

GHettie

2019. március 7.

Akkor hozok egy harmadik véleményt :) Sárgadinnye és porcukor a nyitás. Soook porcukor :) , vagy sárgadinnyés rágó. Leszáradáskor epres-virágos édesség, könnyed, nőies, egyszerű. Nagyon fiatalos, nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

pomme

2017. december 29.

Nekem ez nagy csalódás. :( Az eper miatt vettem meg, de nulla epret érzek, ellenben fehér virág az van benne bőven. Nyilván nem szeretem a virágokat :(
Update: bőrre fújva már epres (meglepően finom eper), de sajnos ugyanúgy virágos is, úgyhogy marad a 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

melinda18

2013. március 7.

nagyon jo az illata

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

nagyon jo az illata