Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, Módosítva: 2012. október 15.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

2012-es limitált kiadás.

Illatcsalád: virágos (keserűnarancs, narancs, bulgáriai rózsa, körömvirág, alma, neroli, jázmin, lótuszvirág, feketerózsa, narancsvirág, viola, gyöngyvirág, pacsuli, vanília, pézsma, ámbra)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

nikosz90

2017. június 28.

Sajnos nem volt alkalmam megvenni, csak kipróbálni. Elképesztően brutálisan jó volt. Frissítő, de mégis dögös. Mindennapokra és alkalmakra is kitűnő (lett volna). Nagyon sajnálom, hogy limitált kiadás volt. Szerintem az egyik legnépszerűbb illat lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.