Victoria's Secret

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luiselotte, Módosítva: 2023. október 16.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)
Kategória:   Testápolók

Illatjegyek: alma, mogyoró

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Luiselotte

2023. október 19.

Augusztusban vettem , jól teljesített a nyári melegben, de simán elmegy 4 évszakosnak is.
Nem szeretem az almát parfümben, de itt jól kiegészíti a mogyoró és egyéb fás jegyek amitől még friss marad az illat csak a lecsengésében van egy kis édes krémesség, teljesen jól illik a Narciso Ambree parfümömhöz.
Nagyon tartós, a reggeli fújások még simán érezhetőek este is, a hajam és a ruhám is ettől illatozik, tartósságban testpermet létére simán felér némelyik mai EDT-vel.
Fórumon téma volt, ott mondta az egyik kollegina, hogy nem csak illatosításra lettek ezek a permetek kitalálva, hanem teljes mértékben valid a testápolás funkció is, mert extra selymes lesz tőlük a bőröm.
Érdemes egy próbát tenni ezekkel a permetekkel, akcióban jó áron ki lehet fogni őket, eddig 6-7 félét próbáltam csak az Aqua Kiss volt az ami kevésbé tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 19.