Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2013. november 29.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Mennyei illatú testpermet.

Illatjegyek: tavirózsa, mandarin, pézsma

Kiszerelés: 75 ml

candices

2020. augusztus 26.

Kedvenc testpermetem volt, annyira sajnálom, hogy már nem gyártják. Nagyon nőies illat, de mégsem tolakodó édes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

szepjulia

2015. október 22.

Szívem szerint maga az illat 5 csillagot érne, mivel viszont csak testpermetről van szó és a tartóssága lágyabb, csak 4-et kap. Nagyon különleges kis illatnak tartom, mivel megvettem magamnak, húgomnak és anyukámnak is, mindhárman bolondulunk érte, pedig mindannyiunk ízlése különböző a parfümök terén. Szeretem hogy egyszerre lágy és karakteres illat, azt hiszem parfümöt is érdemes volna beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.