Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DorothyHK, Módosítva: 2018. október 4.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Testpermet fekete dália és gazdag szilva illattal.

DorothyHK

2018. október 19.

Ez az eddigi legeslegtartósabb testpermet amit próbáltam - egy parfümmel is felér igazából. Még 5 óra munka után is illatozik a bőrömön. Nagyon erősen kivehető az édes szilva illata számomra, így napi szinten kicsit émelyítő lehet. Mivel elég édes & intenzív illat, nem szükséges belőle sokat fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.