Victoria's Secret

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bella199, Módosítva: 2016. január 6.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Illatjegyek: fuji alma és vanília

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pacsalia

2019. március 1.

Nekem az új verziója van meg, nem tudom van e bármi különbség a kettő között. Édeskés illat de mellette mègis friss tud maradni. Van benne valami ami megköveteli hogy egész nap szimatoljam. És hálistennek meg is tehetem, mert kb 6-7 órán át tart. Bár az utolsó 1-2 órában már majdnem csak vanília.
De egyébként ez egy olyan illat, ami télinek és nyárinak is simán jó. Téli oldalról nézve van benne valami édes puha lágyság ami megül az ember bőrén- mint "alap", nyáron pedig azért jó, mert a felszínen van egy kirobbanó gyümis frissesség. Na ő az, aki eltűnik a végére. DE még így is simán jár neki az ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

duchess_g

2019. február 14.

Nagyon szeretem! Mint szinte mindegyik Victoria's Secret testpermetnek, ennek is szuper illata van. Egyetlen hátrányuk, hogy nekem a bőrömet kicsit irritálják, nem is szívesen fújom közvetlenül a bőrre, inkább csak a ruháimra. Ja, és lehetnének tartósabbak! De amúgy nagyon jóóók!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Kamavi

2018. november 20.

Nekem az új verziója van meg, nagyon szeretem az illatát. Ár-érték arányban nem is olyan rossz, mivel nagyon sokáig elég. Az egyetlen probléma a tartósságával van, egy óra és már érezni sem lehet. Mivel csodát nem ígért, és egyébként is testpermetként árulják, így 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

Csumama

2018. február 27.

Nagyon kevés parfüm kompatibilis a bőrömmel - vagy a bőröm nem túl kompatibilis velük:( Lesarkítva: friss vizes illatok rajtam: unisex, citromos, fiús...orientális illatok rajtam: nyanyás, húsvéti kölni, fejfájás... virágos illatok: húsvéti kölni fejfájás nélkül...fás illatok: keserű, nem hozzám illő...Gyümölcsös illatok: sajnos nem vagyok már tini...Éppen ezért mostanában pihentetem a régebbi illataimat is mert nem olyannak érzem magamon mint korábban.Az újak közül pedig végigszagolhatom én az egész Douglas, DM, Rossmann, Müller, stb. drogériát, A és O betüs illatkatalógust, akkor sem találok olyan IGAZIT. Ma megtaláltam ŐT! A mangós is finom de ez rajtam jobban működik most télen. Az én bőrömön először nagyon erőteljes vaníliás, kb. fél óra múlva előbújik egy puha, picit déligyümölcsös, picit frangipanis illat ami egyre lágyabbá válik és nagyon sokáig megmarad. Nagyon finom! Imádom, ennyi ! :)

Jöttem frissíteni: a frangipanit törlöm, úgy tudnám megfogalmazni, hogy egy ragyogó vanília illat marad a bőrömön kb. 6-7 óra után is érezni igaz csak bőrközelben. Nem cukrosan édes, inkább az almával való barátsága miatt friss, jókedvre derítő! Túladagolni nem lehet, konkrétan fürdök benne, nem sajnálom használni :) Örülök, hogy rátaláltam, már be is szereztem mégegy üveggel biztos amit biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

szandra5

2017. április 29.

Nagyon nagyon szeretem. Kellemes az illata. Naponta többször kell használni, mert nem annyira erős, de nem is az a funkciója, mint egy parfümnek. Éjszakára is használok kicsit fürdés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

aaFruska

2017. március 20.

Tartós még napok múlva is érzem a ruhán igaz kicsit lágyabban de nagyon finom. Szerintem nagyon király

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

zsokapl

2016. július 28.

Isteni illata van... kicsit hamar elillan de így is imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Isteni illata van... kicsit hamar elillan de így is imádom :)

bella199

2015. július 16.

Szerintem az egyik legfinomabb illatú VS testpermet. A vaníliától van egy meleg, puha alaphangja, az almától pedig egyfajta frissessége. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.