Victoria's Secret

Ár:   3920 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagypiroska1990, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)
Kategória:   Testápolók

Testápoló permet vanilia & bazsarózsa illattal.

Ajtai Dóra

2020. október 13.

Edzésen után a fürdőszobában volt kikészítve , mint használható termék a polcra.
Tusolás után, gondoltam kipróbáltam és aaaa.... végig szagolgattam hogy ennek mennyire üde és jellegzetes illata van.
Azóta reptéren sikerült beszerezni belőle, és imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Azóta reptéren sikerült beszerezni belőle, és imádom.

candices

2020. augusztus 26.

A kisebb változatot vettem meg a reptéren (akcióban 2 db vásárlásánál 3-at kaptál) Télen használtam sokat sálamra fújva igazi édes meleg illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

BRebi

2019. december 13.

Talán az egyik legédeskesebb testpermet, amit eddig használtam. Végül a húgomnál landolt, mert hozzá nagyon illett, én ezt az illatot magamhoz már nem tudom elképzelni, pedig édes illat párti vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

Silver66

2018. augusztus 4.

Indnmvlszl,ha gondolod,Nèmetorszàgbol betudom neked szerezni,es mikor Magyarorszagon vagyok,akkor ott postàra adom neked,irj a kovacsildiko46@freemail.hu cimre😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

lndnmvlszl

2018. augusztus 4.

Tartos, finom vanilia illat baratnom hozott nekem amerikabol de sajnos mar elfogyott ha valaki eladna vagy tudna nekem szerezni ertesitsen :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

ilonikaa

2018. április 29.

Nagyon jó az illata!! :) Ahhoz képest, hogy testpermet simán megveri az olcsó kategóriás parfümöket! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

alycethetyger

2016. szeptember 8.

2 hónappal ezelőtt rámjött, hogy nyárra igenis szüksége van az ember lányának valami könnyed, kedves, mindennapi illatra, ami nem olyan eros, mint a parfum - így a testpermet.
Teljesen blind-buy volt ez a cuki, folyekony rózsaszínság, es en maximálisan meg vagyok vele elégedve.
Igaz, hogy tucatillat (mert ez harom felkiáltójellel az), de megis olyan jo néha beburkolózni egy cozy, babarózsaszín kis vaníliás semmiségbe.. :)

Több dicséretet is kaptam egyébként, tobb órával a felvitel utan, így tudom, hogy meglepően tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

nagypiroska1990

2016. február 9.

Friss rendelés áldozata lett ő,a Vanilia & Peony illatpárosítás miatt rendeltem,szerettem volna egy fincsi vanilias testpermetet (ez egyébként testápoló permet) A minőség a megszokott,a csomagolás szupercuki de az illat sajnos nem ragadott meg, mert nem annyira tetszik mint a "vanilla lace" ,így sajnos tovább kell adnom rajta mert nem fogom elhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 9.