Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mikesz, Módosítva: 2012. július 17.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Illatkategória: gyümölcsös

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

anita0828

2017. január 26.

Még nyáron kaptam anyutól, akkor valahogy nem éreztem, hogy jóban leszünk. Szeptemberben is használgattam, de akkor sem nőtt a szívemhez.Tegnap reggel 8 körül magamra fújtam és este 6-kor még mindig éreztem, hogy ott van! Pedig csak 2 pici fújás volt. Leszáradásig picit tömény, de utána nagyon finom gyümölcsös illata van. :) Bár ez a parfüm nem teljesen én vagyok, elhasználom, mert számomra kedves embertől kaptam, tartós, és az illata is finom.

UI: A csomagolás már nem ilyen, mint a képen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

UI: A csomagolás már nem ilyen, mint a képen.

B.Enci

2016. április 26.

Nagyon finom gyümölcsös illata van, de sajnos az illata pár órán belül (2-3) elillan teljesen ....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

necra

2016. április 18.

nagyon jól eső tavaszi, nyári fincsiség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.

nagyon jól eső tavaszi, nyári fincsiség :)

Malachite

2014. március 15.

AZ illat...az én illatom. Mindig mosolyt csal az arcomra, csodálatos emlékeket ébreszt. Egy leheletnyi éden, egy sóhajtásnyi gyönyör, egy korty manna....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Mikesz

2012. július 13.

Nagyon jó gyümölcsös illata van (szilva), elég sokáig érezni. Könnyedebb,nyári parfümnek remek választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.