Victoria's Secret

Ár:   4750 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2016. július 8.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Illatösszetevők: lonc, jázmin

Ár: 2990 , Eladó: sabell
Állapot: Pár ml hiányzik belőle, Helyszín: Bonyhád, fizetés: Előre utalás után postázom!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nushi

2019. szeptember 11.

Isteni tavaszillat, Nem túl édes nem keserű, nem túl bonyolult. Én érzek benne valami almát is. Abszolút jó választás lehet amikor nincs igazán ötleted mit is szeretnél igazán. Zavarni nem fog. Sajnos nagyon hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Naftalin

2018. május 8.

Valóban isteni az illata, frissen, virágosan nyit, majd kb. 10 perc után megjelenik egy illat, ami számomra A tisztaság illata, tavasszal lehet érezni a levegőben. Ez aztán elcsendesül és marad egy virágos, könnyed de nekem valahogy megnyugtatóan meleg illat, amihez szívesen odabújnál és szagolgatnád egész nap :D. Végül meg is vettem a Müllerben, akciósan (remélem, nem kifutó termék?) és valami isteni éles bevetésen is, 5 órája fújtam, most is érezni. Az áráért bőven megéri, nem szintetikus hatású, egyszerű, letisztult, kedves illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

maedusa

2018. február 28.

Rossmannban lehet kapni, csodálatos illata van, de úgy gondolom, hogy hamar elillan. Mindenesetre friss virágos illata van, nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.