Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, Módosítva: 2016. november 5.

Lelőhely:   Müller

Megjelenési év: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös (körte, narancs, licsi, pirosalma, gardénia, szagosbükköny, jázmin, frézia, magnolia, vanília, benzoin, pézsma, praliné, ámbra, szantálfa)

Serpentina

2020. július 2.

Igazi csábító, nagyon kellemes pillecukros-karamellás-pézsmás tünemény, akár a Viva La Juicy Noir vagy az Ariana Grande Sweet Like Candy - imádom az ehhez hasonló illatokat. Nőies, az év bármely szakaszában viselhető még akkor is, ha az embernek egy időre elmegy a kedve a brutálisan penetráns vonaltól. A valóban ellenállhatatlan édes alap mögött talán benne érezni a legjobban kék-piros bogyókat, mégsem mondanám gyümölcsösnek, - virágosnak meg aztán végképp nem. Inkább a valóban “zabálnivaló” pillecukros gourmand vonal felé tekint.
Amit viszont rettenetesen sajnálok, hogy negyedannyira sem tartós, mint a két említett illat, pedig nagyon hasonlóak.
Ebből a szempontból egyáltalán nem éri meg, az igazság 4,5 csillag környékén lenne, de sokkal jobb illata van, és jóval közelebb áll az ízlésemhez/kémiámhoz, mint amiket négyesnek szoktam definiálni. 😕

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

blondiebunny

2020. január 2.

Annyira, de annyira haragszom erre a parfümre. Sokat vártam tőle, mert nagyon-nagyon kedvelem a VS-t. Egyszerűen tökéletes illata van ennek a parfümnek, lúdbőrös vagyok tőle, ez aztán nőies, buja, kihívó, visszafogott, minden egyszerre. Az üvege, és a kis csipke a fújóval maga a tömény romlott elegancia. És 10 percig sem tartott rajtam...:/ Szóval illatra nekem 5, tartósságra 1 (SE!), ezért csak 3 :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Fifi80

2018. július 25.

Ajándékba kaptam egy 5ml-es illatmintát, azóta imádom :) Nagyon tetszik az illata, sokáig érzem magamon, tartós parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

mafalda

2018. március 31.

Nagyon finom nőies parfüm. Valóban emlékeztet egy régebbi avonos parfümre, de engem ez nem zavar. Inkább a gond hogy hamar elillan, kívánnám még hogy érezzem az illatot magamon, de sajnos ez csak akkor lehet ha gyakran frissítem. Így picurit drága...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

malvada

2017. október 6.

Engem egy Avon parfümre emlékeztet az illata, talán a Far Away-re, ami ugye egy teljesen más árkategória. Érdekes, hogy mennyien írják, hogy egy az egyben valami másik parfüm illatára hasonlít. Ez mutatja, mennyire nem eredeti illat, az ára ehhez képest különösen túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

Nikksike

2017. augusztus 10.

Nem rossz az illata, eleinte annyira tetszett, aztán így időközben kimaradt a használata, már annyira nem jött be, viszont most az Olympea-m kifogyóban van, és újra kezdtem ezt használni, egészen megtetszett újra, szerintem nyárra jó, máskor nem igazán.. szerintem a VS többi parfümjei, vagy néhányuk jobbra sikerült, mint ez, bár izléstől függ..:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Ruzsorult

2017. március 18.

Nagyon jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 18.

Nagyon jó :)

biusjj

2017. február 19.

Finom, hétköznapi rohangálós illatnak tudom elképzelni. Annyira egyszerű, virágos gyümölcsös semmiség. Rajtam teljesen olyan mint a zara dark emerald. Ennyi pénzért 100 másik és sokkal jobb illatot lehet venni. Tartóssága sem túl jó, kb. 2 óra után nyoma sem maradt bőrön, de a ruhámon sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

pomme

2017. január 29.

Hát ez nagyon béna, ennyi pénzért meg pláne! Nem értem, hogy kérhetnek el ugyanannyit vagy még többet, mint egy Viva La Juicy-ért, amikor egy az egyben lemásolták. Nem mintha annyira odalennék az eredetiért, de ez így nagyon pofátlan. Nem hittem el, amíg nem vettem egy mintát magamnak, de tényleg ugyanaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

nikosz90

2016. szeptember 15.

Van egy pár VS parfümöm, mindegyiket nagyon szeretem. Ő is egy elég különleges darab, mint a többi, de nem érzem azt a "wow" hatást. Szeretem, használom, párom is szereti, de csak 4 csillag. Volt és van ennél jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.