Victoria's Secret

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MsDarcy, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

thewildone

2019. február 12.

Nagyon kellemes, persze nem tul tartos, de ezt nem is vartam egy testpermettol. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

MissSybil

2019. február 9.

Friss, tiszta, szappanos illat, nem tolakodó. "Most fürödtem, tiszta vagyok" életérzés. Nem telepszik meg rajtad mint egy finom parfüm, inkább felfrissíti az érzékszerveidet. Rég kerestem egy illatot a nyári kánikulára és megtaláltam benne. Szerintem tökéletes választás lesz mert nem fullasztó. Beszerzek egy nagy kiszerelést, tökéletes kísérő lesz a nyáron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 9.

alea

2019. január 22.

Mindig is szerettem volna egy úgynevezett "most ugrottam ki a zuhany alól" illatot, és ez pont olyan! A Müllerben most akciósak a VS testpermetek, mindegyiket végigszagoltam, de ez fogott meg a legjobban, így a kosaramban landolt. Friss, tiszta illata van, imádom! Nem tartós, de egy testpermettől nem is lehet elvárni, hogy egész nap érezhető legyen az illata. Fújkálni pedig bőven lehet, 250 ml sokáig elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Orsi0401

2018. december 30.

Kiárusításban, teszter nélkül, csak az illatjegyek alapján vettem meg, de egyáltalán nem bántam meg. Számomra inkább nyári frissítő, tiszta, ropogós illat, de annyira megkedveltem, hogy így télen is sokszor használom. Kolléganőm lelkendezve jött utánam a folyosón, hogy szenzációs illatom van 😊 Nem túl tartós, de hát manapság melyik illat az? 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

rebekahorvathh

2017. november 14.

Nem rossz, bár eddig meg nem lett a kedvemcem, igaz meg csak nemrég szereztem be a Rossmannbol. Az egyetlen problémám az volt vele, hogy nem volt kint tester, találomra meg nem akartam ötezret kibontani ezért megszagoltam (nem fujtam ki belőle), de mar kb a boltból akartak emiatt kidobni. Persze nekik mindegy mire költöm a penzem csak koltsem. Na mindegy, amugy jo illatu parfüm, kellemes. Tartóssága szerintem egy fel napot simán kibír, talán többet is, csak többet kell fújni. Aki egy kellemes illatu parfümre vágyik annak ajanlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

egetoerika

2017. március 22.

Nyárra, nagy melegre szereztem be. Tegnap érkezett a csomag. Illata tökéletes arra amire szántam: nyári séta trikóban és rövid naciban, városnézés, strandolás utáni ejtőzés a teraszon. Tiszta, friss. 40 fokban mi kell, ha nem ez? Tartósságáról nem tudok még nyilatkozni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 22.

Kimi

2016. november 17.

Nagyon elbűvölt az illata, egyszerűen fantasztikus. Nőies ugyanakkor lágy, kellemes. A kis üveg is praktikus bárhová magammal tudom vinni viszont ennyi pénzért több tartósságot várnék.. Kb olyan mint egy testpermet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

alycethetyger

2016. október 17.

A napokban szereztem és odáig vagyok az egyszerűségetől - kellemes, meleg, simogató illat, az őszi cozy, plédbe burkolózós idom csodalatos édessége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Malachite

2016. április 9.

Citrusos, valahogy mégis melegséges, telt illat, a kettő közötti érdekes átmenet. Talán nyáron jobban érvényesül mint télen, de ez szerintem bőrfüggő. Kellemes darab,viszonylag tartós, főleg a nyak és haj találkozásánál, még nap végén is meg tud lepni ahogy meg-megcsap az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

zsazsa

2016. április 9.

Szép illat, rajtam tartós is, de inkább fiatal lányokon tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Szép illat, rajtam tartós is, de inkább fiatal lányokon tudom elképzelni.