Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bjuliss, Módosítva: 2013. június 3.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Vibráló, virágos illattal. Mélyen kondicionáló shea vajjal és jojobával, valamint antioxidáns vitaminokkal. A bőrt puhává, simává varázsolja.

juditkaa70

2015. december 13.

Pfff Vaterán vásároltam egyszer ebből a márkából! De,soha többet,még ingyen sem! Émelygősen édes illatától ahogy megszagoltam,kivert a víz is,nem is kentem magamra! Másnak eladtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 13.

bjuliss

2013. május 27.

Kedvencke! :) Imádom az illatát, olyan kislányos, vidám. Az állaga nagyon jó, puha vaj, de könnyen kenhető. Hosszan tartó puhaságot biztosít. Elég erős fragrance, érzékeny bőrűeknek lehet,nem ajánlom, magam sem használom érzékeny területeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.