Victoria's Secret

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kandi, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)
Kategória:   Tusfürdők

Csábító, meleg illat, vaníliával és pézsmával. Habzó formulája hidratáló aloe verát és antioxidáns hatású E-vitamint tartalmaz. Gyengéden tisztít, puhává teszi a bőrt.

juditkaa70

2016. augusztus 21.

Maga a csábítás ez az illat. Melegség lengi körül a lelkemet,és bele olvadok ebbe a finom illatvilágába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

nagypiroska1990

2016. január 27.

Én egy tusfürdőtől soha nem várom el hogy hidratáljon,számomra az illat a fontos.Mivel a vaniliát nagyon szeretem enni is,inni is és mindenhogyan,így tudtam hogy nem fogok csalódni.Ez valami ELKÉPESZTŐEN kellemes vanilia illat,szolid,nem túl édes és még valami mellette amire nem jövök rá hogy mi lehet, de ad még hozzá némi csavart.A csomagolás exkluzív,és bár baromi drága, de mivel samponnak is jó ezért az ára miatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

Kandi

2013. április 14.

A Victoria's Secret tusfürdőktől nem vagyok annyira elragadtatva, mint a testápolóktól, valószínűleg azért, mert jobban kedvelem a krémes tusfürdőket, de ez csupán személyes preferencia kérdése. Zselés állagú, de jól habzik, közepes mennyiség kell belőle, picit talán szárít. Az illata megegyezik a testápolójáéval, jó választás azoknak, akik szeretik összepárosítani a tusfürdőt a testápolóval. Ennek is tömény vanília illata van, számomra néha túl erős, bár egyáltalán nem mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.