Victoria's Secret

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, Módosítva: 2021. január 15.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Megjelenés éve: 2017.

Fejegyek: csillaggyümölcsből, édes mandula

Szívjegyek: kókusztej, kék lótusz, sárgabarack virág

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, madagaszkári vanília

laraaaaaa

2022. január 2.

Előszőr amikor kifújom nagyon erős és alkohol illata van de 10-15 perc után kellemes mandulás, vaníliás, virágos illata lesz. 2-3 hónapja van meg ez az illat és egyszerűen imádom. Nap végére a ruhámon is szoktam érezni még mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 2.

Bonnieoo7

2021. december 22.

Fantasztikus illata van, csakúgy, mint a korábbi VS Angel testpermetemnek. Sajnos annak semmi tartóssága nem volt, nyomtalanul eltűnt rövid idő alatt a bőröm, hajam, ruhám nem tartotta meg semennyire sem. Ezt intenzívebbnek érzem, szerintem jóban leszünk, ha nem várok tőle sokat. Most télire igyekeztem választani, bár nem volt könnyű. Azt hiszem a többinek túl gyümölcsös, vagy hajápolós illatuk volt. Még a sötétkék - azt hiszem Rush között hezitáltam, de mivel ez volt a 2. amit próbáltam, valahogy megfogott. A ruhán elég kellemesen érzem magamon, s pont megfelelően édes, nem tolakodó, de nem is tipikus tinis illat. Valószínűleg meg fogom unni a hatalmas kiszerelést, de biztos locsolni kell majd, noha én nem vagyok ez a folyton szisszentős típus, sem a fél életem táskában cipelő csaj, így még ki kell tapasztalni, hogy milyen is ő? Bárhogy is lesz, egyelőre kellemes és a mindennapokban jó lesz nekem.😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 22.

viragocskaa

2021. december 16.

Borzasztóan finom, édes és nőies, az egyik kedvenc testpermetem. Lehetne kicsivel erősebb és tartósabb az illat, de egyébként fantasztikus. Nem kell megijedni: nem túlságosan virágos, szóval bárkinek szívből ajánlom. Nagy a szerelem! 💕🌸

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 16.

BRebi

2021. október 18.

Nagyon szeretem az illatát, az egyik kedvencem lett.
Sajnos nem tartós, bár nekem eddig egyik testpermetem se volt az.
Az ára miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 18.

Nagyon szeretem az illatát, az egyik kedvencem lett.
Sajnos nem tartós, bár nekem eddig egyik testpermetem se volt az.
Az ára miatt levonok egy csillagot.

Pappaa

2021. július 7.

Kellemes az édeskés illatvilága. Az illat kb. 1 órán keresztül érezhető, de egy testpermettől ez sem rossz véleményem szerint.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

cintialaura

2021. február 9.

Nyilván egy testpermettől nem várom, hogy 3-4 órán át megmaradjon de ennek sajnos annyira nagyon rövid ideig marad meg az illata hogy csak na. :( Nagyon kellemes pedig, édes-virágos frissítő illat. Szerintem ruhán sem marad meg túl sokáig, de legalább nagy kiszerelés és lehet fújkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

Heli

2021. január 15.

Nyáron elkezdtem nézegetni a testpermeteket, mert nem akartam feltétlenül a 40 fokban parfümözni. Végül ő és egy másik VS maradt, amik közül nehezen tudtam dönteni. Ez valamiért elsőre nem igazán tetszett, de kb. fél óra múlva lekörözte a versenytársát. Iszonyat jó illata lett, csak sajnos szinte semennyire sem tartós. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.