Vidal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ACsoki, Módosítva: 2014. április 22.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

A speciális Ice-cool formula tisztítja és tonizálja a bőrt, hosszan tartó illatot és hűs érzetet hagyva maga után. A sárgabarack és cseresznye édes és gyümölcsös illata a frissen szedett gyümölcs boldogságával és természetességével töltve.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Vattacukor1990

2018. december 26.

Amikor a kosárba tettem, még nem is sejtettem, hogy hűsítő formulát tartalmaz. Egy könnyed, nyárias, gyümölcs illatú tusfürdőre számítottam, ami cuki üdítős üveg formájú flakonban van. Otthon szembesültem vele, hogy van benne valami hűsítő cucc, ami miatt majdhogynem fázni kezdtem a zuhany alatt. Nem túl kellemes meglepetés volt, amit főleg magamnak köszönhetek, mert nem néztem meg jól, hogy mit veszek. De elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

CeCeDrake

2017. november 25.

Ez volt a másik kedvencem. Régóta nem látom sehol. Kár, mert nem olyan hűsítő érzést ad, mint mondjuk az Abura, amitől gyakorlatilag lefagy az ember és kellemetlen a használata, hanem nagyon frissítő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.