Vidal

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2013. április 13.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Ez a kellemes és gyengéd tusfürdo hidratálja és megvédi a bort. Használata után a bor természetesen puha és bársonyos lesz. A mandula rugalmassá teszi a bort és táplálja azt.

Kiszerelés: 400 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

trix

2013. szeptember 11.

Először a csomagolása fogott meg,aztán a nagyon kellemes diszkrét illata.Meglepődve tapasztaltam első használatkor,hogy az állaga hígabb,mint az általában szokásos.Ennek ellenére jól habzik és nem kell belőle nagyobb mennyiség mint a többiből.Az illata sokáig érezhető tusolás után,és a bőröm nem szárítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 11.