Viktor&Rolf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Heinemann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Heinemann, online

Limitált kiadás

Tervezte: Cecile Matton és Serge Majoullier

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegyek: málna, eper

Szívjegyek: arab jázmin, virágos jegyek

Alapjegyek: pézsma, karamell

Asianlover

2018. július 11.

Én mindre ugrom, ami eperrel/málnával/eperrel és málnával kezdődik :) úgyhogy életemben először megvettem egy Bonbont! :) előtte meg egy Flowerbomb Nectart, szóval a Viktor&Rolf 2018 nyáron rendesen beerősített 0-ról :D
Visszatérve a témára: ez az illat egy puha epres-málnás Bonbon edt. Nem egy olyan atombomba, mint a Flowerbomb Nectar, GON vagy egy LVEB, inkább a "szalonképes gyümölcsös gourmand" kategóriában sorolnám. Felidézi a jobb napokat látott Escada limitáltakat. Vidám illat nyárra, se több, se kevesebb :) és tartós. Edt létére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.