Viktor&Rolf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Heinemann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. március 7.

Lelőhely:   Heinemann, online

Eau de Toilette töménységű, 2017 márciusában megjelenő illat a Viktor&Rolf háztól, mely a 2014-es karamellás cukor illatú Bonbon felfrissített, forróbb napokra szánt változata. Ebben az újragondolt verzióban a karamell - mint fő összetevő - lágy mint a selyem, és citrus gyümölcsök illatával társul, melyek felfrissítik a kompozíciót.

Fejjegyek: tangerin, grapefruit, narancs, feketeribizli

Szívjegyek: narancsvirág, sambac jázmin, cukor, barack

Alapjegyek: karamell, pézsma, guajakfa, cédrus

pomme

2019. szeptember 20.

Rajtam frissebb, mint a Bonbon, fele annyira édes. Én nem érzem WC-illatosítósnak egyáltalán, sokkal inkább a Poison Girl EDT keserűnarancs illatjegye ugrik be róla (meg ugye abban is van karamell meg narancs dögivel). Gondolom ez a grapefruit lehet, mert nem simán egy narancsos Bonbon flanker, hanem kesernyés-citrushéj illatú is. Aki szereti a Poison Girl-t az próbálja ki, mert nagyon hasonlít, csak talán egy fokkal könnyebben hordható. A leszáradása nagyon hasonlít a sima Bonbonra, de azért egy pici narancs megmarad ott is. Őszintén szólva nem értem, hogy ez miért spring-summer, mert inkább őszi illat, de ha az anyaillatot nézem, akkor talán oké a névválasztás. 1 csillagot a brutál ára miatt vonnék le, de a tálalás annyira cuki a masnis üveggel, hogy nincs szívem lehúzni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Asianlover

2018. január 28.

Elég jól indult, cukros-friss-gyümölcs, mondjuk, mint egy Escada fénykorában. Aztán jött kb. 10 perc, amikor előtört egy citromos wc illatosító szintű förmedvény. Végül hamarosan az anyaillat kikönnyített verziójába váltott. Kár belé, de tényleg. Számomra az eredeti Bonbon a legfinomabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.