Viktor&Rolf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Heinemann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, Módosítva: 2016. december 21.

Lelőhely:   Heinemann, online

Limitált kiadás

Kiadás éve: 2013

Illatösszetevők: bergamot, mandarin, rózsabors, zöld tea, gyöngyvirág, rózsa, cukrozott mandula, málna, piros erdei bogyók, pacsuli, kasmír, borostyán

Üvegében, Viktor&Rolf Flowerbomb La Vie En Rose
Ár: 12.500.- , Eladó: Ritalinka
Állapot: 50 ml/kép szerint, Helyszín: Budaörs, fizetés: posta, Foxpost, személyes átvétel Budaörs, időnként Bp.

nyarigabi

2020. december 2.

Nagyon hasonlít a sima és edt-re, amit szintén imádok. Különleges édes, remek illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 2.

Timi8

2016. augusztus 20.

Mivel sehol sem tudtam ezt az egyetlenegy Flowerbomb-flankert megillatolni így kènytelen voltam üveges maradèkkènt beszerezni. Nos, be kell valljam, ami rózsàs az rajtam nemigen szokott működni, konkrètan megkeseredik-besavanyodik a bőrömön, de úgy voltam vele, ha nem tetszik, màr adom is tovàbb, biztosan lesz aki örül majd neki... Kb.előre leírtam szegènyt meh azon sopànkodtam, minek kell ez nekem ha úgyis rossz lesz rajtam... Ès most meg az van, hogy az egyik legkellemesebb meglepetès ami új (szàmomra addig ismeretlen) illat tesztelèsekor èrt: kellemesen pikàns, a rózsaillat mint olyan konkrètan csak a kifújàs pillanatàban fedezhető fel, utàna màr csak egy citrusos jellegű, frissen megcsípett rózsaszirom illatàra hajazó fanyar-friss "kèplet" kísèri vègig az amúgy fokozazosan beèdesedő, nagyon is trendi "csajos" illatot. Annyira tartós bőrön, hajon, ruhàn, mindenemen, hogy csak nahhh! Kivèteles! Mindenkèpp megtartom. Egyrèszt kell egy ilyen illat is, màsrèszt egyàltalàn nem àll tàvol a jelenlegi kedvenceimtől: Cacharel Amor Amor in a Flash, V.&R. Bonbon, J. Choo Illicit... Szívesen fogom hasznàlni olyan napjaimon amikor jóban vagyok magammal, olyankor amikor úgy èrzem, nincs szüksègem mindent elfedő "vakolatra" meg zsàkruhàra... Ehhez az illathoz ki kell nyílni, ahhoz meg minimum egy tavaszi vidàm hangulat kell, madàrcsicsergès, viràgos blúzocskàra hulló zabolàtlan hajzuhatag ès egy èlènk màlnaszínű rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

egyedszilvi

2015. október 10.

Nekem ő kakukktojás.Nem is tetszik.Nem követi a Flowerbomb vonalat egyáltalán.Tartóssága viszont maximális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 10.

Tildi

2015. június 15.

Pár hónapja vettem ezt a finomságot. Vigyázni kell vele, mert ez nem az a hagyományos,cuki rózsa illat :) Ütős kis darab. Meg van benne az alap Flowerbomb markánssága. Szuper tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.