Viktoria Minya

Ár:   38 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. november 17.

Ár:   38 400 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatcsalád: orientális-vanília

Összetevők: jázmin, méz, szantálfa, citrom, grapefruit, szegfűszeg, labdanum, tokaji bor, pézsma, tonka bab, homoki szalmagyopár

elvanui

2019. június 26.

Viki Hedonist-sorozata valahogy nem nekem lett kitalálva, de az Hongrie annyira elkapott, annyira nem ereszt, hogy előbb-utóbb haza fog jönni.
Imádom a desszertborokat, igazából ritkán iszom, de akkor, ha lehet, olyat. Az illatos, mézédes, mazsolás hatputtonyost. Pici korom óta szerelmeim a mazsola, a méz, az illatos fehér szőlő... Felnőttként pedig így koccintva dicsérem a teremtett szép világot:). Hogy ne imádjam akkor ezt a gyönyörűséges borospalackot? Mert ő nekem minden, amit szeretek a Tokajiban. Aranymazsola, aranymust, aranynektár. Napfényszörp. Kék-egű koraőszdzsúz. Ginestet Sauternes-interpretációjának méltó magyar párja. Imádom a gondolatot, hogy Vikinek köszönhetően még több embernek jut elsőként eszébe ez a tündérnektár, ha Magyarországra gondol:).
Míg a Botrytist csak hidegben tudom elképzelni, az Hongrie akár nyáron is kísérőm lehetne, mert van egy kis gyümölcsös, hársnektáros, muskotályos frissessége, ami nem engedi rám nehezedni.
Annyira szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

Annyira szép.

Chirmook

2019. május 18.

Pár hete bementem a Neroliba, mert a tökéletes rózsa illatot keresem, és azonnal beleszerettem a Hedonistok üvegeibe a kis kristályokkal. Mivel nem szeretem a nagy kiszerelésű parfümöket, ezért vettem egy utazó szettet azzal, hogy a nem tetsző illatokat majd eladom. Hát ebből az lett, hogy a legegyszerűbb üvegű, Eau De Hongrie illatába annyira beleszerettem, hogy jövő hónapban megveszem a 100 ml- s kiszerelést. Egyszerűen fantasztikus, mély, erotikus, füstös illat, nagyon megnyugtató, addiktív. Állandóan a csuklómat szagolgatom, mert ha aznap épp valami más van rajtam, napi 1x minimum szaglásznom kell. Meghatározhatatlan titokzatossággal leng körül. Én nem érzem benne a bort, csak vmi füstös édeset. semmihez nem tudom hasonlítani, a minőség nagyon előjön benne. Ajánlom minden 35 feletti NŐNEK. Nagy betűs nőknek. Okos, elegáns, meleg, szeretet illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Phoenix19

2019. március 28.

Nagyon érzem a bor illatát, tulajdonképpen ez így van jól, hiszen azt érzem amit kell éreznem. Antialkoholista létemre imádom a rumos, likőrös niche illatokat. De ez a bor illat...ez valahogy...nehéz kimondani, leírni, de nekem ez a parfüm nagyon nem tetszik. Nyilván az alkotó nem tehet arról, hogy nem birom a bor illatát, és nyilván ez semmit nem von le a parfüm értékéből és különlegességéből, hogy szerény személyemnek nem tetszik. Attól még sokaknak igen. Az üveg, a design, a koncepció, a névválasztás viszont fantasztikus. Emiatt két csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

Timi8

2019. március 23.

Minden várakozásomat felülmùlta, csodálatos alkotás! Külön öröm számomra, hogy hazai eme csoda, büszkeséggel tölt el, hogy ez is "mienk", holott nem vagyok különösebben magyarságtudatos...
Ettől függetlenül most ez ùton is szeretnék köszönetet mondani érte Minya Viktòriának!

Egészen egyszerű, lineáris mégis különleges parfüm. Én nagyon hangsùlyosnak érzem a mazsolás (= aszùs) jegyet benne, de ettől és a mézességétől eltekintve sem egy kifejezetten édes illat. Nagyon harmonikusan frissìtenek rajta a citrusok, szépen mélyìti a tonka (kissé vanìliásodik, krémesedik de a tonka olykor-olykor füstös és/vagy bőröskés jegye nélkül), nagyon kortalan, nemtelen és stìlusos. Van benne vmi körülìrhatatlan, vmi végtelenül előkelő. Biztos vagyok benne, hogy ezt más is érzi.
Elsőre beleszippantva is simán megjelennek előttem a mesés tokaji borvidék tükéi az őszi napfelketében, amikoris izzò-aranylò fényárban ùszva csillan a hajnali harmat a már töppedő, dércsìpte szőlőszemeken... és még simán lehetne fokozni de minek? Ez az eszményi illatköltemény magáért beszél!
Én meg falom mint kolibri a nektárt!!! :))))
Csillagos 10es alkotás.
HUNGARIKUM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

Én meg falom mint kolibri a nektárt!!! :))))
Csillagos 10es alkotás.
HUNGARIKUM.

johitimi

2018. június 3.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, az illata igazán közel áll hozzám. A tartósságával van egy kis problémám, nem túl hosszantartó az illata, egy ilyen drága parfümtől többet vártam ezen a téren.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 3.

csikosmatyas

2018. május 12.

Na ez már valami!
Az üveg telitalálat!
Az illat harmónikus és ütős.
Semmi nincs túl csicsázva.
Nagyvonalú és ettől tökéletesen elegáns!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 12.

Na ez már valami!
Az üveg telitalálat!
Az illat harmónikus és ütős.
Semmi nincs túl csicsázva.
Nagyvonalú és ettől tökéletesen elegáns!

Lapo

2018. február 17.

..férfiként tartom, hogy inkább Hölgyeken szeretném érezni mint magamon.. azonban Rajtuk lehetőleg minél többször!
Véleményem szerint egy fantasztikus és egyedi illat.. Nem túl bonyolult, egész lineáris és mégis... csodás!
A méz egész domináns benne, de mégsem gejl az egyéb friss (citrom) összetevőknek köszönhetően.
Meleg, bújós, végtelen nyugalmat sugárzó illat a hűvösebb őszi/tavaszi estékre, illetve én érzek benne némi intim hangulatot is..

Köszönöm Viktória a mintát!
Mindennemű elfogultság ellenére, büszke vagyok Rád és magára az illatra is, hiszen a parfümök végtelen és sokszor háborgó tengerében elképesztő nehéz lehet ilyen egyedi illattal megörvendeztetni minket.

Egy kis vizuális ismerkedés az illattal a részemről:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

Köszönöm Viktória a mintát!

Egy kis vizuális ismerkedés az illattal a részemről:

Aquariusgirl

2017. szeptember 23.

Annyira, de annyira szerettem volna szeretni............ :-( Nemzeti öntudatomnak jót tett volna, ha pl. a fantasztikus illatomról érdeklődőknek,dicsekedhettem volna hogy bizony ez a mi büszkeségünk a Minya Viki niche parfija ám!!! :-) De sajnos nem így lett, rajtam is - hasonlóan laracrofthoz - egy semmitmondó, az első öt összetevő elegye nagyon kommersz formában. Semmi kémia nincs közöttünk, vagy ha van, az negatív előjelű. Egy picit nap közben melegem lett - de tényleg csak picit és máris fojtogatni kezdett.Pedig ma max 16 fok volt!!! Mi lett volna, ha melegebb az id??? Lehet rálocsolom én is a pasikra itt a környékemen, hátha......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

laracroft

2016. december 1.

Rajtam elég egyszerű, lineáris illat. Méz, tonkabab, - ez a kettő erőteljesen uralja a kompozíciót. Hozzájuk jön még egy kis citrom, és igen, határozottan érezni benne a desszertborokra jellemző édes-aromás illatot.
Nekem túl édes, túl sok, és nem is igazán eredeti, mert -bár nem tudom milyen parfümre, de- valamire határozottan emlékeztet az illata.
A számomra kicsit fojtogató édességére ráerősít a szuper hatósugár és tartósság.
Kár, hogy a párom nem szereti a parfümöket, én is szívesen kipróbálnám rajta, de nem hagyja. :)
Összességében szerintem túl nagy körülötte a hype, nekem annyira nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Összességében szerintem túl nagy körülötte a hype, nekem annyira nem jön be.

Ancsa7219

2016. március 4.

Mi is így jártunk,nálunk is a férjemen finom:-) .De rajta nagyon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 4.

Mi is így jártunk,nálunk is a férjemen finom:-) .De rajta nagyon...