Viktoria Minya

Ár:   57 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2019. december 11.

Ár:   57 800 Ft

Szívjegyek: jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: nyírfa, dohány, vanília

MINTA Viktoria Minya Hedonist Absolute
Ár: 900 Ft + posta , Eladó: Mango36
Állapot: 2-szer próbált, 1 ml-s minta (Neroli), Helyszín: --, fizetés: postával küldöm

Tiziana

2020. január 10.

Ez sokkal inkább "Magyarország illata" az én orromnak mint az eredeti.
Azt érzem hogy csak innen származhat, sehonnan máshol.
A főjegyek, a rum-dohány-nyírfa, éppen hogy nem azok a jellegzetes magyar illatok,
legalábbis én nem ezeket választanám...de akkor miért villan be rögtön egy vidéki ház illata,
régi sötét fából való komóddal,a kerteké ősszel valamilyen szüretkor abban a bágyadt napsütésben?
Mert abból az illat hármasból - tudom nehéz elhinni- létrejön egy negyedik,a dió illata.
A még ki nem száradt, friss,nedvdús szinte zöld dióé. Meg a dió olajának aromája,
és diólikőr,vagy azok a régi fiókok amiben dohányt tartottak...
Lehet hogy tévedek, de én ezekre asszociálok.Szerintem érett gourmand, mély, de nem túl édes.
Virágokat nem nagyon érzek, ahhoz képest hogy orientális-virágos.Lineáris,nem változik egy kicsit sem.
Inkább női irányba hajló uniszex, kevés férfin tudnám elképzelni.Ez az új fekete üveg a súlyos aranykupakkal,
csodásan elegáns,olyan nagyvonalú! Nagyon tetszik, csak a nagyon enyhe sillage, és a tartóssága
tart vissza az impulzus vásárlástól. Még tesztelem, jobban meg kell ismerjem
hogyan viselkedik hosszabb távon rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Ez sokkal inkább "Magyarország illata" az én orromnak mint az eredeti.
Azt érzem hogy csak innen származhat, sehonnan máshol.
és diólikőr,vagy azok a régi fiókok amiben dohányt tartottak...
tart vissza az impulzus vásárlástól. Még tesztelem, jobban meg kell ismerjem
hogyan viselkedik hosszabb távon rajtam.