Viktoria Minya

Ár:   57 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2019. december 11.

Ár:   57 800 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

BalintZ

2021. június 6.

Tökéletes rózsa-oud kombinációjú illat, mind a tartóssága, mind hatósugara megérdemli az öt csillagot. Inkább hidegebb időben az igazi!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

Keryedi

2020. március 19.

Annyira akartam szeretni Minya Viktória parfümjeit, leginkább, mert magyar😊 és büszkék lehetünk rá, de az előző sorozatból egyik sem nyert. Ez viszont annyira jóóó, őszintén szólva nagyon meglepett, pedig általában nem működnek rajtam jól a rózsás illatok. Érzéki, buja, csábító illat, bársonyosan szép rózsával. Nekem annyira jól eltalált arányok, hogy nagyon NŐ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

Tarzicia

2020. január 18.

Viktoria Minya Hedonist sorozatából csak rá voltam kíváncsi, a rózsa-oud miatt.
Hát nem adta könnyen magát. Ez az illat egy kaméleon. Ahányszor próbáltam, mindig kicsit más arcát mutatta.
Első alkalommal határozottan érezhető volt az oud, amolyan igazi MFK-stílusban, különleges volt, modern és szexi. A rózsa buja volt és bársonyos, és a vége felé eléggé beédesedett.
Másodszorra az oud beteget jelentett, csak élethű, ropogós rózsaillat jött elő, ereje teljében, és néha felbukkanni véltem Delina kissé harsány rózsáját is. A folytatás hasonló volt, mint korábban, egyre édesebb rózsa, némi ámbrás keretben, kitartóan tündököl.
Harmadszorra lehengerlő, szinte gyümölcsös-szirupos rózsaként mutatta magát, az oud még lábadozott, csak beköszönt, és angolosan távozott. Ami a leginkább meglepett, az az volt, hogy előjött az a bizonyos falfestékre hajazó kellemetlen mellékszag, ami nekem rózsás parfümöknél (jellemzően pl. Montale) rejtélyes okokból kifolyólag és gonosz módon néha megjelenik. Eddig azt hittem, hogy ez valamelyik szintetikus alapanyag miatt van, és egy jó minöségű niche parfümnél nem fordulhat elő.
Sokadik próba után aztán végül kiderült, hogy melyik az igazi arca: a sziruposan édes rózsás, az elején egy villanásnyi ouddal.
El se hiszem, hogy én ezt leírom, de ez az ígéretes illat a gyönyörű fekete üvegben végül csalódást okozott: nem tetszenek az arányok, túl sok az édes rózsa (vagy a fajtája, vagy túl nagy koncentrációban van jelen, "absolute" ugyebár), és túl kevés az oud, esetleg a szantál is, ami ellensúlyozná. Erre még rátesz egy lapáttal az ámbra is, nagyon elnehezíti. Pár óra múlva már tetszene, addigra sokat szelídül, de az idő nagy részében nem az igazi, túl tömény. (Mégse higíthatom szódával...)
Az alattam véleményező kollegina MFK Oud Satin Mood hasonlóságot említ, először azt hittem eltévesztette (bocsi!), és az Oud Silk Mood-ra gondolt, de igaza van. Az Oud Silk-től mérföldekre van, az Oud Satin viszont hasonlóan édes, úgy látszik, nem a vanílián múlik.
Kitűnő minőségű, tartós és szép illat, csak nekem túl édes és tömény. 3 és fél csillagot adnék, de mivel a parfümőr hölgy magyar, felfelé kerekítek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 18.

Viktoria Minya Hedonist sorozatából csak rá voltam kíváncsi, a rózsa-oud miatt.

Tiziana

2020. január 10.

Látatlanban, én ezt egy Francis Kurkdjian illatnak hittem volna.
Szerintem nagyon hasonlít az Oud Satin Mood-ra, csak az hihetetlenül édes,
szinte már vaníliás-tejszínes. Ebben több az oud, amitől erősen fanyar, már-már
kesernyés felhangja van a rózsának. A szantál krémessége jól ellensúlyozza az oud
animális jegyeit.Simán el tudom képzelni férfiakon is, sőt!! az ilyen fajta rózsás illatok
izgalmasabbak rajtuk mint a nőkön, a kontraszt miatt. Mindhárom Absolute illatot kipróbáltam,
haza is hoztam belőlük,ízlelgetem őket és ebben a pillanatban azt hiszem a Rose Absolute
lesz a nyerő. M.Viktoria nagyon sokat fejlődött parfümőrként az első Hedonist sorozat óta.
Azok az illatok (persze csak szerintem) erősen a népszerűségre törekvő biztonsági játékok voltak.
Az Absolute sorozat illatai mélyebbek, érdekesebbek, és fajsúlyosabbak.
"Van értelmük", úgy értem: figyelemre méltó koncepció van mögöttük. Nagyon örülök ennek,
és gratulálok Viktoriának,remélem továbbra is így halad, feszegetve a határait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Látatlanban, én ezt egy Francis Kurkdjian illatnak hittem volna.
Szerintem nagyon hasonlít az Oud Satin Mood-ra, csak az hihetetlenül édes,
szinte már vaníliás-tejszínes. Ebben több az oud, amitől erősen fanyar, már-már
Az Absolute sorozat illatai mélyebbek, érdekesebbek, és fajsúlyosabbak.
és gratulálok Viktoriának,remélem továbbra is így halad, feszegetve a határait.