Vince Camuto

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2019. december 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenés éve: 2017

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: borókabogyó, üröm, rózsa, füst

Szívjegyek: rózsa, fűszerek, tömjén

Alapjegyek: ​​​​​​agar fa, borostyán, tonka bab

Vince Camuto Smoked Oud fújósok
Ár: 1100 Ft, 1600 Ft, 2600 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
Állapot: 2.5-5-10 ml fújósok kiadók belőle (2.5ml esetén 5ml fújós félig töltve), Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

Lapo

2020. november 22.

Nagyon megtévesztő a neve, ez az egyik legkevésbé oudos illat amit mostanában próbáltam.
Számomra sokkal inkább a fanyar, szárított erdei gyümölcsök dominálnak benne, illetve a szárazság leszáradásában is jelen van, némi rózsás, füstös akkorddal fűszerezve.. Nagyon mást vártam, de a csalódás ennek ellenére elmaradt, mert baromi egyedi, igazából illatvilágban sem tudnék hozzá hasonlót említeni. Egyáltalán nem hatásvadász. Az a fajta parfüm, amit próbáról-próbára tud egyre jobban megszeretni az ember. Az erényei bőven megvannak hozzá, de az ismerkedési időszak hosszabb vele kapcsolatban.. nem adja magát könnyen, de ettől is olyan izgalmas számomra. :)
Egyedisége ellenére nem tartom egyáltalán rétegillatnak, sőt jóval könnyebben hordható, mint ahogy elsőre gondoltam, nyár kivételével szinte bármikor..akár unisex is lehetne..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.