Vipera

Ár:   465 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NeliaA, Módosítva: 2020. november 4.

Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Széles színskála az áttetszőtől az intenzív színekig, vonzó fényes megjelenést adva a körmöknek. A színek sokasága garantálja a vibráló, pasztell és hideg árnyalatok teljes skáláját. Könnyen felvihető és tartós.

NeliaA

2020. november 16.

Nagyon olcsó, így rögtön több árnyalatot vettem. Nem a legjobb körömlakkom, nem is vártam ezt tőle, de ár-érték arányban rendben van. Több rétegben fed csak, viszont ugyanolyan tartós, mint bármelyik drágább lakkom. Szép színekben kapható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 16.