Visine

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 x 0,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: zs.hencsi, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   10 x 0,5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

• A kontaktlencse viselés okozta, fáradt érzékeny szem nedvesítésére.
  • Tartósítószer mentes.
  • Növeli a kontaktlencse napi használhatóságának időtartamát.
  • A könnyen visszazárható ampulla biztosítja a friss adagot és lehetővé teszi a folyamatos alkalmazást a nap során.

Összetevők: Ts-Poliszacharid,  Mannit,  Nátrium-Dihidrogén-Foszfát Monohidrát,  Dinátrium-Hidrogén-Foszfát Dodekahidrát,  Víz

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

timcsike1989

2013. április 17.

Ritkán használok szemcseppet, ezért nekem ez a legpraktikusabb a csomagolás szempontjából. Különbséget nem érzek a szemcseppek között, hiába írogatják rá, hogy fáradt szem vagy allergia stb. Szerintem mindegyik ugyanúgy hat. A szárazságot, vörösséget jól helyrehozza és én csak ezek miatt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

anita

2013. február 23.

Tüneteket tekintve ugyan arra használható, mint a normál fáradt. szemre való változat, annyi különbséggel, hogy ez kontaktlencse kompatibilis. Az ampullás kiszerelés ötlete szuper eltarthatósági szempontból, viszont a merev műanyag és túl nagy cseppentő rész komoly kihívás. Egy ampulla napi 3-4 használatra elég, vissza zárható, hűtőben 1-2 napig felbontás után eltartható. Kicsit drágább, de nem kell attól tartani, hogy 1,5 hónap után a fele üveggel ki kell dobni, mert nem tudtuk időben elhasználni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 23.