Visiomax

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Timcsi91, Módosítva: 2019. január 2.

Kategória:   Egyéb

A Visiomax kombinált tisztítóoldat egy ún. all-in-one, azaz egylépcsős tisztítórendszer, mely eltávolítja a kontaktlencséről a fehérjét is. Különösen alkalmas Visiomax és más fajta lágy kontaktlencsék tisztítására. Szilikon hidrogél kontaktlencsékhez is használható.

• Tisztítás
  • Fehérjeoldás
  • Fertőtlenítés
  • Tárolás

writa

2022. március 9.

Ez az első folyadék, amit levettem a polcról, nekem ehhez kell szemcsepp is. Viszont a tároló nagyon tetszik, szép is és konfortos is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 9.

lucyelle

2021. szeptember 12.

Nagyon örülök, hogy le mertem venni a polcról, mert hát ki tudja, mit csinál 1300 forintért. Hát ez egy csoda, ezentúl csak ilyet veszek. Sokkal komfortosabb számomra és jobban érzem a hidratáló hatását, mint 2-3x ennyibe kerülő társainál. A tok is nagyon szuper, jó minőségű műanyagból van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

peach

2021. január 8.

Csak megerősíteni tudom az előző véleményeket, még az vírus elején kényszerből vettem egyet és az ég világon semmi különbség nincs a 3000 forinttól kezdődő optikás folyadékoktól amiket szinte 10 éven keresztül használtam. És a tok is valóban szuper, némely drága optikás folyadékhoz borzasztó minőségű és kialakítású tok jár... Bátran ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

destiel

2021. január 8.

Teljesen megfelelő ez a kontaktlencse folyadék, fele annyiba kerül, mint az optikás társai...és még tartót is csomagolnak hozzá, ami jól záródik. Komfortos a szememnek, sokáig elég ez a nagy kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 8.

dzsoff

2020. november 25.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, tökéletesen tisztítja a lencséket, nem irritál, könnyen beszerezhető és az is nagyon jó, hogy adnak mellé tokot. Az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

ausmorzs

2019. július 30.

Na ez egy jó folyadék! Tökéletesen tisztítja a lencsét, minden szöszt és fehérjét leold. A szemem sem szárad végre. :)
Az ára sem vészes és még kis tartót is adnak hozzá, ami nem árt, ha van tartalék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Vicus

2019. május 31.

A célnek tökéletesen megfelel, teszi a dolgát ugyanúgy, mint egy 3 ezer forintos folyadék. Nagyon szuper a kis tartó mellé, sokkal jobban kézre áll, mint a külön rendelt tokjaim. Kár, hogy a hialuronsavas verzióhoz nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.