Vision

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

Narancs (Orange essential oil) és vanília (Vanilla essential oil) illóolajokat tartalmaz. A Healthy Kiss Day megvédi az ajkakat a környezet káros hatásaitól, növeli a bőr rugalmasságát és feszességét, kisimítja a ráncokat és vizuálisan növeli az ajkak térfogatát. Ezen kívül a termék alapozóként is használható kozmetikai készítményekhez a színezékekben található pigment összetevők káros hatásainak semlegesítésére.   A komplex ápolást biztosító termék nem tartalmaz ásványi olajakat, az egészségre ártalmas vazelint, lanolint, és a nap 24 órájában ápolja az ajkak bőrét. A hialuronsav mikroszférák és illóolajok mellett összetevői közé tartoznak az A és E-vitaminok, valamint olyan értékes növényi összetevők, mint a szkvalén (természetes hidratáló összetevő), a napraforgómag, a szója, a kukorica csíra, a sárgarépa, és a shea fa olaja.   A Healthy Kiss Day & Healthy Kiss Night rendszeres használata minden évszakban segít fenntartani az ajkak egészségét és szépségét.