Vita Crystal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. január 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok

Az ezüstkolloid egy olyan termék,amely nem csak étrendkiegészítő. Ha egy pumpás flakonba át tudjuk önteni, nagyon jó ellenszere a bőrgombának, bőrön lévő vírusfertőzésnek, aknéknak, de elmúlasztja a csípések helyét, az égési sérüléseket. Szembe is lehet fújni, vagy cseppenteni. Orvosolható vele a szervezet savassága, ha naponta 2-3 alkalommal egy teáskanálnyit iszunk belőle, immunerősítő, vírus és baktériumölő. Nőknek irrigáláshoz is használható.

Összetevők: szűrt, reverse osmosissal tisztított víz, grapefruitmag-kivonat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Anettka

2014. január 5.

Ami engem teljesen meggyőzött, azt szó szerint a saját bőrömön éreztem. A futószemölcs egyik fajtája jött ki az államon,lassan kialakult, nem tudtam mi az. A bőrgyógyász írt fel rá ecsetelőt, és 3 havi adag gyógyszert. Az ég világon semmit nem ért!!! Aztán az egyik barátnőm javasolta, hogy próbáljam ki ezt. Naponta kétszer fújtam belőle az érintett területre,és ittam is kétszer egy teáskanállal. 3 hét után eltűnt, ennek már másfél éve, és azóta sem jött elő. Egy 500ml-es üveg 2900ft, és az elég is volt. A kisebb kiszerelés 1400ft. Hihetetlen. A bőrgyógyi+a hasztalan szerei pedig 15,000ft-ban állt meg. Sok minden jót lehetne még róla írni, de az nem férne ide. :) Inkább keressetek rá a neten. Tényleg melegen ajánlom minden háztartásba! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 5.