Vitabiotics

Ár:   £35   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   10 x 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: neakardtudnihogyki, Módosítva: 2018. november 7.

Ár:   £35
Kiszerelés:   10 x 50 ml
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Szépségvitaminok

7000 mg kollagén (Peptan®) a bőr, a haj és a körmök szépségéért.

neakardtudnihogyki

2018. november 10.

Par napja vegeztem ezzel a 10 napos kuraval a kormeim valami durva gyorsasaggal nonek, es erosebbnek egeszsegesebbnek tunnek, ezt majd csutortokon a manikurosom megmondja:-D
A hajam miatt ittam, nyar ota nagyon hullik es Sogorasszonyom ajanlotta ezt neki bevalt hajhullasra! Meg varom a hatast egyenlore semmit!:(

Ja es izre ilyen narancsos cucc, akkora uvegben mint a kisuveges felesek vagy komuves Actimel😂 jokat rohogtem reggel magamba mikor reggeli melle lehuztam mindig egy ilyet.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Hidratálók: Collagen