Vital Plus

Ár:   5980 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, Herbária szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   patikák, Herbária szaküzletek, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Vitaminokat és gyógynövényeket tartalmazó étrend-kiegészítő kapszula. A-, E-, C-, B6-vitamin, l-cisztein, szelénium, köles, biotin és niacin alapú termék a haj és a bőr védelmére. Fontos multifunkcionális és esszenciális antioxidáns összetevők a bőr és a haj degeneratív folyamatoktól és a bőr öregedésétől történő védelme céljából. A kapszulák a B csoporthoz tartozó legfontosabb vitaminokat tartalmazzák, melyek a haj növekedési, védelmi és újraképződési folyamatát befolyásolják. Továbbá a köles kivonat és a cisztein a keratin bioszintéziséhez szükséges rekonstruáló hatással rendelkezik. A niacin és biotin jelenléte hasznos a bőr hámlásának normalizálásához és megelőzéséhez, elősegítve a keratolitikus normalizálódást.

EngelWhite

2020. július 31.

Két dobozzal szedtem eddig be belőle, de határozottan látszik a hajamon, hogy megindult a növekedésben. A termékcsalád samponját is használom mellette, viszont a látványos hatást a kapszula hozta meg. Napi egyet szedek, de a fejbőrvizsgáló hölgy szerint a napi kettő se ártana, viszont árban kicsit soknak tartom, így inkább az ajánlott adagnál maradok. (Herbáriában vettem a terméket, ott csak 5980 ft/doboz, egyébként.)
Összefoglalva: a hajam szépen erősödik, nő tőle, a hajhullást is minimalizálta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Összefoglalva: a hajam szépen erősödik, nő tőle, a hajhullást is minimalizálta.

lapale

2019. november 3.

Egy éve és két hónapja szedem. Nagyon elégedett vagyok vele. Három hónap után tartok egy hónapnyi szünetet. A hajnövekedésem látványosan felgyorsult. Az elején ki-ki bukkanó babahajszálaim hosszúak már, a hajam pedig egészséges. Szedtem már mást, de ennyire nem vált be egyik sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Sztellaaaaa

2017. augusztus 3.

Elhasználtam egy dobozra valót, azaz 30 db-ot. Hatékony volt, de messze nem annyira mint az, amit most szedek, arról nem is beszélve hogy annak az ára is jobb.
És azért is vonnék le tőle 1db *-ot, mert 30 kapszuláért ilyen összeget elkérni szerintem kicsit nevetséges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.