Vitalcare

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Glara, Módosítva: 2016. április 12.

Kategória:   Hajápolók

Az argánfa gyümölcsének magjából hidegen sajtolt argán olaj mélyen hidratál, feszesíti a bőrt, megőrzi a haj rugalmasságát, ápolja a töredezett hajvégeket, dúsít, tartást ad, és csodaszéppé varázsolja a leginkább roncsolódott frizurát is. A Luxury Argan kondícionáló egy igazi szépség kúra. Hat tápláló olajból álló formulája biztosítja a legmélyebb hidratálást és kezeli a sérült hajvégeket, míg a Luxury Argan újra strukturáló balzsam spray használatától pedig a haj rugalmassá és gyönyörűvé válik. A Vitalcare Luxury Argan termékek a természetes argán olaj erejének köszönhetően a hajkorona hihetetlenül puha és selymes lesz.

Lucinella

2017. január 10.

Samponozás után a hajamvégeire szoktam feltenni,majd rajtahagyom pár percig. Kimosásnál (és utána is) annyira puha,selymes tapintása lesz a hajamnak, és még a töredezett hajvégeimen is sokat segít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 10.