Vitalcare

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keke, Módosítva: 2018. április 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

A Natural Bio folyékony kristály spray nem tartalmaz parabéneket és szintetikus színezőanyagokat. Fő összetevői természetes olajok. Az organikus acai olajnak és abesszin tátorján olajnak köszönhetően a folyékony kristályok táplálják és védik a hajat, és segítenek megvédeni a hajszálakat az időjárás viszontagságai által okozott károsodástól. Kitűnő megoldás a töredezett, sérült haj fényének, puhaságának és erejének visszaállítására.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, 17.-ker, Örs, Köki, fizetés: személyesen, postai úton

viviennoo

2020. február 9.

Amennyire örültem, mikor megláttam a Rossmannban, hogy találtam egy szilikonmentes hajsprayt, akkorát csalódtam. Sajnos tényleg egyáltalán nem szívódik be, olajos réteget hagy, hajmosás után semmiképp ne fújja senki a hajára. Hogy ne menjen kárba, hajmosás előtt 1-2 órára befújkálom vele a hajam. Egyébként hatása van, legalább is nekem. :) De nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Kricci

2019. szeptember 22.

Nekem abszolút pénzkidobás. Nem tudom úgy fújni, hogy ne legyen full zsíros a hajam. Nem szívódik be sehogy. Próbáltam kimosni, az sem egyszerű művelet. 3x próbálkoztam vele, aztán ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

98SzAnDi19

2019. szeptember 4.

Bár olvastam volna az itt lévő véleményt előbb. Akciósan vettem, teljes áron nem fogom újra levenni a polcról. Ráfújtam a hajamra, a seprűsre száradt részeket is elzsírosította, púderrel korrigáltam gyorsan, mert kb 20 perc után se itta be és indulnom kellett. Szerintem hajpakolásba keverve fogom elhasználni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Dudoka77

2019. június 3.

Az ajánlásnak megfelelően száraz vagy nedves hajra kéne permetezni, majd átdörzsölni. Nos, az én hajamat csúnyán összezsírozta és elnehezítette, miután félszáraz hajra permeteztem hajmosást követően, szóval moshattam újra. Ellenben ha mosás után hajpakoláshoz adagolom, hagyom hatni 15-20 percig, majd alaposan leöblítem, valamelyest fokozza a pakolás hatásosságát. Fényesebb, puhább, selymesebb a hajam, de hamarabb is zsírosodik. Óvatosan érdemes adagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

Antioxidánsok: Tocopherol