Vitalfarco

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sancsa, Módosítva: 2017. január 18.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Intenzív sampon hajhullás ellen, amely megállítja a hajhullást, finoman tisztítja a sérült hajat, és segít a hajhullás megelőzésében. A sampon hatóanyagai a hajhullás kezelésén felül, növelik a hajszálak ellenállását és stimulálják a haj növekedést.

Sancsa

2017. október 15.

Egy éve rendszeresen használom a sampont. Nem olcsó, de megállította a hajtöredezést, a hajhullást mérsékelte és gyorsabban nő a hajam (talán ehhez is hozzájárult). Ár/érték arányban durvának tűnik, de egyszerre kis mennyiség elég belőle, s nekem hónapokig kitart egy flakonnal. Már nem cserélném drogériás samponra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.