Vitalis

Ár:   950 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   110 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sari, Módosítva: 2017. március 21.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hatóanyag:

• shea vaj,
  • fehér agyag (kaolin)

Börtípus: száraz, vízhiányos bőrtípus, ráncok ellen

Sari

2019. október 21.

Elégedett vagyok én is vele. száraz, minden re érzékeny az arcbőröm ,ettől a szappantól viszont nem húzódik, csak kellemesen sima lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 21.

Kaolin 0 0