Vitis

Ár:   3010 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Emiii, Módosítva: 2019. november 14.

Kategória:   Fog- és szájápolók

• küzd a fogszuvasodás ellen
  • megöli a baktériumokat
  • friss leheletet biztosít

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Emiii

2019. november 19.

Kellemes, nem mentolos, de mégis friss érzetet ad, bár utólag kicsit műanyagszerű beütése van. Az ára sem baráti, de részemről megérdemli a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.