Vittorio Bellucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsa91, Módosítva: 2013. november 1.

Lelőhely:   drogériák, online

Cicuu

2015. augusztus 20.

Pár éve vettem egy százas boltban,sajnos azóta nem láttam.:/ Az illata nagyon édes,csajos, nem tömény.Ahhoz képest hogy olcsó,egyáltalán nem gagyi,bátran ajánlom.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

ancsa91

2013. október 25.

Fantasztikus illat :) Pár éve vettem 500ft-ért 50ml, és nagyon megérte. igazán finom, nagyon édes és az árához képest tartós is :) több mint egy éve kerestem és meglepő módon a hugomtól ilyet kaptam karácsonyra, 100ml kiszerelésben :D imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.