Vivamax

Ár:   19.990   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   online, egészségboltok, Vivamax szaküzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: palzsu, Módosítva: 2015. július 15.

Ár:   19.990
Lelőhely:   online, egészségboltok, Vivamax szaküzletek
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Vivamax fotonterápiás készülék a beépített LED lámpákon keresztül természetes fényhullámokat juttat a bőrbe. A fényt alkotó fotonok energiát hordoznak, melyek aktiválják a bőrben található fényérzékelő sejteket. Ezek a fotoreceptorok a felvett fényt energiává alakítják, így segítehetik a bőrsejtek regenerálódását.

Az ultrahang és a fotonterápia együttes hatása lehetővé teszi az ideális otthoni bőrápolást, hogy az Ön bőre mindig ragyogó és egészséges legyen.

A készülék az ultrahangos funkciójának köszönhetően 3 millió ultrahang rezgést képes kibocsátani másodpercenként. A magas rezgésszámú ultrahangos vibráció hőt generál a bőrben, ezzel mozgásra készteti a sejteket, így serkentőleg hathat azok anyagcseréjére is, a bőr könnyebben tisztulhat. Az ultrahang fontos szerepet játszhat a bőr feszesítésében, illetve a narancsbőr kellemetlen tüneteinek enyhítésében is!

palzsu

2015. július 7.

Régóta vágytam már egy otthoni szépítő masinára, és mivel ez szimpatikus is volt és egészségpénztárra is el tudtam számolni, árban is elfogadhatónak találtam, így választottam ezt. Az első alkalommal az Ilcsi rózsás zseléjét használtam, amit eddig sima pakolásként hetente, és így alig győztem utánakenni, csak úgy cuppantotta be a bőröm! Utána puha lett szinte azonnal. Második alkalommal szintén Ilcsi anti-aging hyaluronsavas krémjét higítottam ásványvízzel (kozmetikusom tanácsára), és azt vittem fel, bizony látható lett az eredmény! A ráncaim szinte azonnal halványultak, szerintem néhány el is tűnt és megjelent a krém által ígért lifting hatás a nevetőráncomon! A kozmetikusom azt tanácsolta, hogy csak hetente egyszer használjam, ezért mindig alig várom, hogy leteljen az egy hét... Nagyon jó kis használati utasítás van hozzá, ami részletesen leírja a használatot lépésről lépésre, ábrákkal is illusztrálva. Én a legalacsonyabb fokozaton használtam eddig csak az arcomon, de tervezem hamarosan a szülések utáni nyomokra is kipróbálni.
Nagyon megszerettem ezt a kis gépet. Nem vártam tőle azt, hogy olyan hatása legyen, mint ha kozmetikushoz mentem volna ultrahangra (nyilván nem is lehet a kapacitáskülönbségek miatt), de szinte úgy érzem magam használat után. Szerintem jó az ár/érték arány, nélkülözhetetlen kis barátra leltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.