Vivamax

Ár:   16 570 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Metro   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcee96, Módosítva: 2014. január 7.

Ár:   16 570 Ft
Lelőhely:   Metro
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az aktív oxigén gyors reakcióképességének köszönhetően fertőtlenítő hatást fejt ki bőrünkre, ezen tulajdonsága miatt rendszeresen használják a kozmetikai iparban. A Vivamax ózonos bőrtisztító készülék a fején keletkező elektromos mikro-kisülésekkel alakítja át a levegőben található oxigént ózonná. Segítségével a bőrbe jutó aktív oxigén elősegíti a pórusok tisztítását és a bőr felületén megtelepedett gombák és baktériumok semlegesítését. A készülék rendszeres használata segíthet bőrét széppé és egészségessé varázsolni.

Andrea2230

2018. március 10.

Elfekvőben volt nálam egy ilyen készülék: valaki megunta és eladta, én meg nem mertem eddig használni. Férjem elolvasta a használata útmutatóját és úgy döntött, hogy amennyiben arcra jó, akkor hajra is és elkezdte használni. Főként a feje tetején használta és ennek azért van jelentősége, mert nemrég volt egy haj és fejbőr mikroszkópos vizsgálaton és amíg a nő a feje tetejét nézte nem is értette, hogy miért ment el a férjem erre a vizsgálatra, azt mondta, hogy szép tiszta a fejbőre, nincs korpa és gyulladás, a hajszálak is rendben vannak, sőt amíg másnak egy hajhagymából kb. 1, max 2 hajszálkezdemény indul meg, neki 3 szinte mindegyikből! Mikor viszont olyan területen is elkezdett vizsgálódni (ahol nem igazán volt használva a készülék) azt mondta, hogy ott már valóban van gond! De bátorította, hogy amilyen készüléket a feje tetején használt, azt használja továbbra is :) Ezek után már én is elkezdtem használni az arcomon és nálam is valóságos csodát tesz, mert a negyed évszázados hegeimet elkezdte picit finomítani és eddig kb. 3-4 alkalommal használtam. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

tinyblackpaw

2017. december 17.

Nem tudom hogy vagytok vele de nekem ez a készülék életmentő tud lenni, főleg nyomkodás után. Engem cseppet sem zavar, hogy kicsit csipkedi a bőrt a kisülés, az ózonos szagát meg kifejezetten kedvelem :D Olyan tisztának és felfrissültnek érzem utána a bőröm :)

Eleinte kozmetikusnál csináltam tisztító arckezelést de miután mindketten rájöttünk, hogy ezt heti rendszerességgel kellene művelni és sosem fog teljesen kitisztulni a bőröm mert újabb és újabb mitesszerek/zárt komdedók fognak rajta éktelenkedni és hogy ez nem éppen pénztárcabarát procedúra, így elhatároztam, hogy ezt a munkát otthon fogom elvégezni a saját kis eszközeimmel. Alapos arctisztítás/radírozás, arcgőzölés, nyomkodás, nyugtató pakolás, regeneráló krém majd ez a kis csipkedő arctisztító :) És kész is van, semmivel sem különb munka mint amit a kozmetikus tudott csinálni. Szépen meggátolja, hogy tovább terjedjen a gyulladás a meggyötört területeken.

Ezen felül pedig heti 3-4 alkalommal érdemes hozzá fordulni a pattanások megelőzése érdekében. Nagyon sok krémet, pakolást, bizonyos étrendkiegészítőket is bevetek a szebb bőrkép érdekében, így nyilvánvalóan nem ez az egyetlen eszköz ami hozzá járul a jelentősen kevesebb pattanáshoz de nagyon sokat tud segíteni a megelőzésben illetve ha már megtörtént a baj akkor a regenerálásban. Hamarabb gyógyulnak a pöttyök után maradt foltok és van némi ránctalanító, bőregységesítő hatása is. 6-7 éve megvan és még mindig tökéletesen működik, megéri befektetni rá problémás bőrűeknek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

rLau88

2016. november 20.

Öt csillag! Nem olcsó, de csak egyszer kell megvenni és sokáig kitart, nem kell belőle új miután kifogyott :)
Fertőtlenít, gyorsan leszárítja a patikat. Ha valaki hajlamos az otthoni nyomkodásra különösen ajánlott utána! Van szaga és nem csak simogat az tény, de szerintem megéri ez a pici szenvedés az eredményért. Szerintem meg lehet szokni ezt a szagot, különösen addig a pár percig ameddig használjuk!
A kozmetikusok is használják, ők csak tudnak valamit!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

A kozmetikusok is használják, ők csak tudnak valamit!:)

udyanna

2016. szeptember 14.

Szerettem ezt a gépet nagyon, amíg édesanyám le nem ejtette és el nem tört... :(
Úgy gondolom, ha már kozmetikusok is rendszeresen használják, akkor rossz nem lehet! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

bettyboop

2015. szeptember 16.

Kérem szépen ezt nem bőrtisztításra találták ki, hanem fertőtlenítésre pattanás/mitesszernyomkodás után. Az apró kisülések miatt kelt áramérzetet, így teszi biztosan a dolgát, fokozza a bőrlégzést. Az ózonnak van sajátságos szaga, mélyfertőtlenítést végez. Ad 1: ezt terheseken TILOS használni!-ki volt az az okos aki ezt megcsinálta? Ad 2: magát a gépet is ajánlott fertőtleníteni, mivel érintkezik a bőrrel bacis lesz-önmagában nem fogja megváltoztatni a bőrtípust, viszont gátolja a propioni-baktérium terjedését ami pattanást okoz, ezért fejezik be a nyomkodást ezzel a kozmetikusok, hogy a macerált bőr garantáltan ne gyulladjon be. Úgy birom a vinnyogós-nyammogós hisztis pics@kat akik csodálatos bőrt akarnak, de nem viselnek el semmit-jajj ez büdös, ez csíp-attyaég, már bocsánat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Ella

2015. szeptember 16.

2014. október 17.:
Kozmetikus ezzel (vagy hasonlóval) tisztította az arcomat, nem tetszett, mintha áram rázott volna meg. Akkor vártam az első lányomat, ő is ugrált a hasamban, neki sem nyerte el a tetszését. Hatását nem nagyon tapasztaltam.
Egy évvel később anyósomtól ezt kaptam ajándékba karácsonykor (üzleti partnerük a cég, ingyen jutott hozzá, neki nem kellett, de nem is csodálom). Hónapokig használtam. Nagyon furcsa "szaga" van, ráz és egyáltalán nem tapasztaltam pozitív hatását, inkább még pattanásosabb lettem. Kellemetlen érzés és időpazarlás a kezelés. Ugyan ingyen jutottam hozzá, de az árának utánanéztem és a Krémmánia is besorolja. Szerintem piszok drága és nekem semmit nem használt, csak ártott. Nem tudok rá jó értékelést adni. :(

Update:
Adtam neki egy újabb esélyt. Augusztus eleje óta használom naponta kétszer 5-8 percet. Nem akadályozza meg újabb pattanások, mitesszerek kialakulását és sajnos úgy vettem észre, használata óta még zsírosabb a bőröm, viszont a meglévő pattanásokat 1-1,5 nap alatt leszárítja. Azért ez mégiscsak valami. Egy hónap alatt kezdte el kifejteni a pattiszárító hatását. Talán legutóbb az volt a baj, hogy csak naponta egyszer használtam. Fene tudja. Nem olyan rossz. Mondanám, hogy egy próbát megér, de nem 20 Ft.

2014. október 17.:

Update:

sztinke

2014. február 5.

Szerintem tényleg hatékony! Meglehetősen problémás volt a bőröm, ezért már végső elkeseredésemben megvettem ezt a kis gépet. Könnyen használható, nem macerás. A használat során kicsit furi az illata, de hamar megszokható. Kezdetben reggel és este is használtam pár percig, körkörösen, mintegy átmasszírozva az arcomat vele, most már csak napi egyszer használom. Az első 1-2 hétben kijött néhány pattanás, talán a tisztulási folyamatként (vagy csak maguktól :)), azóta viszont szépen kitisztult a bőröm. Talán ha havi 1 pattanás kimerészkedik az arcomra és az is hamar múlik! A zsírosodás is csökkent, bár nem tudom, hogy ennek a gépnek köszönhetően e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.